Skocz do zawartości

LemuR13

Gracz
  • Postów

    289
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez LemuR13

  1. LemuR13

    Buffalo 2.4

    ślepi czy jak? wyżej 600k offa Ślepy czy nie widzisz że piszą ,, w raty ,, raty, a ,, od ręki ,, to różnica o ile wiesz. Na raty czekasz na pieniądze, od ręki dostajesz od razu. Nierozumny czy jak? PS. Pojazd nie jest aż tyle wart Warty warty poza tym soczeq zaoferowal 600k po sprzedazy auta jak bys czytac nie umial
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. LemuR13

    Buffalo 2.4

    KT: 750k do nego!
  4. ZbyK no to nie zły ban !

  5. ZbyK to niezły awans z Suppa na Rcona :X

  6. LemuR13

    Buffalo 2.4

    ślepi czy jak? wyżej 600k offa
  7. LemuR13

    Buffalo 2.4

    Fajne ofki ale ref
  8. LemuR13

    Buffalo 2.4

    Model: Buffalo V-Max: 235-240 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg: 20k Usterki: brak Cena: CW: 400k MP: 5k KT: 800k ID: 13692 Kolor: Biały Tuning: Full tune Kolor świateł: Zielone SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: LemuR13
  9. Model: Walton V-Max: 160-165 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg: 91k Usterki: brak Cena: CW: 0 PLN! MP:5k KT: 200k ID: 5144 (CHYBA!) Kolor: Różowy Tuning: UP1, Hydraulika, Lampy różowe i licznik ruszoffy, ogranicznik, cb radio, LPG Kolor świateł: Ruszoffy SS'y: Giełda LV stoi Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: LemuR13
  10. ZbyK zobaczył wyniki do SDSA. Tak się zdenerwował że aż odszedł xD

    1. Jarok

      Jarok

      Prędzej po podaniach na suppa xD

    2. Lampi

      Lampi

      Ty też jakoś nie masz i każdy sie smieje xD

    3. mlodyshine

      mlodyshine

      A co jeśli bonzo kubusiek mu hasło na płycie głównej założył?

    4. LemuR13
    5. LemuR13

      LemuR13

      Tobiasz robie to na co mam ochote a ty nie zachowuj sie jak nie wiadomo kto bo ktos kto cie dluzej zna nie moze cie sluchac...

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. GZ Wszystkim adeptą TSA

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin