Skocz do zawartości

LemuR13

Gracz
  • Postów

    289
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez LemuR13

  1. Dziękuję ale to z mało.
  2. Jestem sobą i dobrze mi z tym. Nie będę się zmieniał bo komuś się nie podoba moje zachowanie itp. Nie będę udawał kogoś kim nie jestem.

    1. Hyak
    2. LemuR13

      LemuR13

      ^Pozdrawiam fanów xDDD

    3. sishatenjp
    4. Carl.

      Carl.

      Nie ma to jak pozdrowić fanów, których się nie ma. XDDDD

  3. Dlaczego AdiK zawsze wtyka nos w nie swoje sprawy?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. Carl.

      Carl.

      Zmień się to inaczej będziemy Cię postrzegać.

    3. sishatenjp
    4. Carl.

      Carl.

      Ja ale spawn i shift ok

    5. LemuR13

      LemuR13

      Kapitan_Kox nie będę zmieniał się bo ktoś mnie nie lubi. Jestem sobą i dobrze mi z tym nie będę udawał kogoś kim nie jestem.

    6. Carl.
  4. No wiecie jest rekru na suppa a Bolek mnie nie lubi xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. LemuR13

      LemuR13

      AdiK no właśnie dlatego Cię nikt nie lubi ;)

    3. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Nie ma to jak sam HarY mówi że nikt kogoś nie lubi :v

    4. AdiK..
    5. AdiK..

      AdiK..

      HarY jeżeli uważasz się za wszystkich- to tak nikt mnie nie lubi

    6. AdiK..

      AdiK..

      PS. Każdy pracuje na swoją reputacje.

  5. DOSZŁO UP1 I UP2 Vmax 220!!
  6. Model: Cheetah V-Max: 220 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 1k Usterki: brak Cena: CW: 600k MP: 5k KT: 890000 (890k) ID: 20 Kolor: Bordowy Tuning: Full vizual, Lampy i licznik, UP1 i UP2, ogranicznik, Cb Kolor świateł: Zielony SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: HarY*
  7. No własnie elektryk 1.2kk w raty bo mnie muszą 2 osoby spłacić
  8. Sprzedane na raty graczowi pyzol. Powracamy do dalszej licytacji
  9. Model: Infernus V-Max: 270 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 9k nie całe Usterki: brak Cena: CW: 1.1kk MP: 10k KT: 1.55kk ID: 15867 Kolor: Biały Tuning: Full oprócz UP2 i Hydrauliki (Bak benzyny 75l i LPG 75!) Kolor felg czarny kolor licznika taki jak lamp i rejka BESTIA Kolor świateł: żółty SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: HarY*
  10. Kogo z administracji lubicie? XD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. RasTi

      RasTi

      Siebie najbardziej.

    3. Baker
    4. LemuR13

      LemuR13

      No Bakera to może nie koniecznie Asfurixa też nie ale RasTi'ego lubię i szanuję :D

    5. Lampi

      Lampi

      LIZU LIZU HLIP HLIP :*

    6. Barti.

      Barti.

      kazdy to ch*j jest

  11. Model: Turismo V-Max: 235 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 5k+ Usterki: brak Cena: CW: 1000000 (1kk, 1mln) MP: 5k KT: 1.65kk ID: 6265 (8 na serwie ) Kolor: Ciemny szary Tuning: Full Tune oprócz hydrauliki i baku 75l (ma tylko LPG 75 ) Kolor świateł: fioletowe wchodzące w niebieski SS'y: Można zobaczyć w grze Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: HarY*
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin