Tytuł:
Wniosek o przyjęcie w szeregi Fast and Furious - n3vi
⫸ (Skopiuj i Wypełnij) ⫷
→ Nick: n3vi
→ Login: n3vi
→ PID: 397250
→ Wiek: 15
→ Ilość godzin na serwerze: 208 godz
→ Ilość Life Points (LP): 5640
→ Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem? (Tak/Nie): "Tak, lody waniliowe"
→ Czy posiadasz komunikator Discord? (Tak - Podaj nazwę użytkownika): _zaku_._
→ Coś o sobie (kilka zdań): Jestem osobą która interesuje się różnymi rzeczami ale najbardziej interesuje się bieganiem a z takich rzeczy o których czytam to backrooms. Jestem osobą która pomaga gdy tylko może szybko odnajduje się w nowym środowisku jestem odpowiedzialny oraz można mi zaufać. Dbam o swoje rzeczy jak i dbam o rzeczy czyjeś żeby ich nie zniszczyć. Nie jestem osobą która donosi na swoich tylko bardziej staram załatwić się to z nimi a nie donosić lubię grać w gierki np MTA i różne gry.
→ Dlaczego akurat Fast and Furious?: Ponieważ polecił mi ją Ad1 i słyszałem o niej dobre opinie
→ Czy deklarujesz utrzymanie minimalnej aktywności oraz wpłatę 2000 PLN wpisowego?: TAK