Skocz do zawartości

VenZ

Gracz
  • Postów

    19
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez VenZ

  1. VenZ

    Powrót

    Witajcie Pewnie trochę osób mnie zna nie tylko z serwera, ale także ze stron związanych z skryptami lub modelami 3D jako, iż naprawiłem komputer i zbliżają się wakacje chcę wrócić na serwer a pobocznie do modelowania i pisania skryptów widzimy się w grze!
  2. Nie rozumiem. Nie nawiązuje to do życia realnego. Okey rozumiem. A czy prowadzenie auta po mieście, gdy jego prędkość waha się między 100-250 to jest już normalne ? Jeżeli masz, aż taki problem z tym jak i inni to zluzujcie trochę z pedału gazu(W). Tyle w temacie sami na to pracujecie
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. VenZio skrypter, modeler, mapper aka żołnierz xDDD

    1. Baker

      Baker

      Jak umiesz skiny robić to już się szykuj bo zamówienie będzie :DD

    2. Niuniek
  5. VenZ

    Skrypty by VenZ

    A teraz coś nowego System kradzieży pojazdów pod serwery RP. http://imgur.com/a/FoEFQ
  6. VenZ

    Skrypty by VenZ

    Jeżeli Zbyk się zgodzi oraz inni Rconi wykonam poprawione wersje , które zostaną wgrane
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. VenZ

    Skrypty by VenZ

    Szczerze panel kogutów został wystawiony na internet jak inne skrypty wypisane powyżej, ale jeżeli Rconi się zgodzą wykonam wersję w ładniejszym GUI lub dx draw i do innych aut nie tylko do sultana
  12. VenZ

    Skrypty by VenZ

    Robiłem już wątek z moimi modelami, lecz mam z nimi przerwę przez czas :/, którego mam dość mało :/ Postanowiłem wrócić do "skryptowania" z wielkim hukiem i myślę, że robię to lepiej niż kiedykolwiek Mój skrypt z 2016 r. MK-http://imgur.com/a/LDYC3 Kajdanki(Pobrane z neta i je odbugowałem)-http://imgur.com/6gXwTX5 Interakcja pojazdu-http://imgur.com/tTED3bp, http://imgur.com/9jxFhGo 2017 r. Panel shaderów-http://imgur.com/a/lUITj Bagażnik Policyjny-http://imgur.com/a/oLnXY (Zanim postawimy, gdzieś barierkę jest ona przed nami przyklejona "attach") Panel kogutów:http://imgur.com/a/s6osQ Marker jak na Pa....-http://i.imgur.com/t4WTMvm.png, http://i.imgur.com/bWp5UmT.png Piszcie propozycję jaki skrypt wykonać
  13. VenZ

    Chyba czas wrócić

    Elo chciałbym was poinformować, że wracam Zapewne mnie już kilka osób zna, a jeżeli nie znasz mnie to przeczytaj coś o mnie niżej: Witaj mam 16 lat, pochodzę z małego miasta obok Wałbrzycha.Jestem sympatycznym, miłym oraz szczerym chłopakiem jak na te lata . Zajmuję się programowaniem w językach takich jak: VB,CSS,HTML,LUA,JAVA, MySQL. Modeluję modele w 3ds max oraz zmodeler2. Interesuje się służbami mundurowymi. Należę do klasy Wojskowej .
  14. Każdy komu miałem zrobić model proszę o kontakt pw na forum ;) obgadamy szczegóły ;) Czas do Jutra!

    1. Maximerr

      Maximerr

      robilem ci grafike :) na yt pamietasz "D

    2. VenZ

      VenZ

      Nie pamiętam nic xD

       

  15. Cześć :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. batycki
    3. Karolowka

      Karolowka

      Siema, odpisz pm :D

    4. Baker
    5. Uzurpator

      Uzurpator

      Siema VenZ i jak tam z moją sprawą, da radę?? :D

       

    6. batycki

      batycki

      Raczej nie będzie w stanie zrobić wam modeli :)

  16. VenZ

    Military of San Andreas

    Pomysł fajny. Aplikacja Fajna. Rozplanowanie fajne. Wojsko jako biznes Polecam ;P Do zamknięcia... Pisałem już.
  17. VenZ

    Military of San Andreas

    Do zamknięcia.
  18. VenZ

    Lajf is brutal

    Na początek chciałbym wam wszystkim podziękować za wspólną grę.Za nastrój panujący na serwerze. Przyszedł ten czas, kiedy odchodzę, ale cóż. Odchodzę z serwera, powodem tego jest znudzenie serwerów RPG.Na każdym prawie to samo.Nie twierdzę, że tu jest to samo co na innych, ale znudziło mi się.Możecie znaleźć na największym Polskim serwerze Role Play. Życzę każdemu powodzenia na serwerze. Dziękuję.
  19. VenZ

    Military of San Andreas

    Nie wiem jak oni to prowadzili i po twoich słowach przerzuconych na odpowiedź, nie chciałbym tego wiedzieć. Mogę ci obiecać, że ja będę frakcję prowadził z należytym porządkiem.I będę godnie reprezentował frakcję na służbie oraz po za nią.Dziękuję za miłą wypowiedź
  20. VenZ

    Military of San Andreas

    S.W.A.T jest od zamachów i od rozbrajania bomb, aczkolwiek my jako Wojsko też moglibyśmy to robić.
  21. VenZ

    Military of San Andreas

    Starałem się :3
  22. Małpa by lepiej uciekła cnie xD
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  24. VenZ

    Military of San Andreas

    Może, źle to ująłem, chodzi tutaj bardziej o kody pojazdów, a co do tego ASA to zwykł literówka, bo byłem tam kiedyś i mi się przypomniało.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin