Skocz do zawartości

VenZ

Gracz
  • Postów

    19
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez VenZ

  1. To jest wykańczanie modelu szpitala dla medyków :3 https://youtu.be/BRjM-puCHGk?t=1s
  2. VenZ

    Zabawy z modelami 3D

    Zewnątrz nie będzie oteksturowane tylko. Dodam kilka rzeczy
  3. VenZ

    Zabawy z modelami 3D

    Już dawno macie
  4. VenZ

    Odchodzę - Robek

    O ty kurde nie odchodź tylko cię na mumblu złapię to zobaczysz!
  5. VenZ

    Zabawy z modelami 3D

    Już jest wykonany. Trzeba tylko poprawić błędy estetyczne dodać kilka elementów i będziesz mógł śmigać
  6. VenZ

    Zabawy z modelami 3D

    Możliwe, że ci się tak wydaje bo tekstury są w sumie bardzo podobne.
  7. 20 godzin robienia modelu i dopiero jakieś 70 % co to dla mnie

    1. Robek

      Robek

      no to ładnie ;D

    2. Kacperussssss

      Kacperussssss

      Już widzę jakie to będzie kozackie!

    3. Husiekk.beltek
    4. batycki

      batycki

      VenZ pw forum napisz

  8. VenZ

    Zabawy z modelami 3D

    Kolizja wychodzi mi zawsze perfekcyjnie używając deniska script bo, gdy robię kolizję kam's scriptem jest więcej roboty. Natomiast deniska script wystarczą trzy kliknięcia i wychodzi perfecto potem w col editor jasność ustawić i jest dobrze ;D
  9. W temacie Zabawy z modelami 3D pojawił się nowy wpis

    1. Guard

      Guard

      Co ty się w Tobiasza bawisz.

    2. VenZ

      VenZ

      Nie bawię się w nikogo po prostu oznajmiłem, że nowy wpis dodałem.

      Tobiasza szanuję i nie mam zamiaru go w jaki kolwiek sposób upokarzać.

  10. VenZ

    Zabawy z modelami 3D

    Wykończenie budynku szpitala z interiorem dla naszych kochanych medyków <3
  11. Siema widzimy się w grze !
  12. VenZ

    Tiguś bot pożegnanie

    Żegnaj, jeszcze raz dziękuję za wczorajszą pomoc z apelacją!
  13. VenZ

    Pożegnanie

    Ciekawie xD a już miałem pisać żegnaj
  14. Ale ładne teksturki zrobiłem xD tzn edit xD

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie znam, ale szanuję jak każdego.
  17. 10:01 Jak być fajnym? 10:20 Czy jak mam spinnera mam autyzm? ( To nie ma na celu kogo kolorek urazić)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin