Skocz do zawartości

MLK

Gracz
  • Postów

    277
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez MLK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Proponuje w prawej pionowe wsteczne
  3. MLK

    Było miło... :(

    Trzymaj się mordeczko wbijej codziennie na ts i będzie co wspominać z tego serwera chyba też odchodzę jak wszyscy to wszyscy
  4. MLK

    [K] Coś ok. 300k

    Zr 350 1.8 full up?
  5. MLK

    [S] Flash

    jak dostane ub to biere
  6. Co mam zrobić ub nie chcą mi dać
  7. Tobie też hajs wiszw nwm jak ci oddam
  8. Odchodzę ponieważ ub raczej nie dostanę,mam wiele dobrych wsponień itp z tym serwerem widzę że cała ekipa odchodzi ale to gównie przez to że na serwerze się nic nie dzieje ... a szkoda bo serwer jest naprawdę spoko tylko za dużo obiecują a mało robią chciałbym podziękować paru osobą za mile spędzony czas między innymi: -Kapitan_Kox (odszedł z serwera) byłeś mordą i zawsze będziesz hajs nwm jak ci oddam w tym przypadku. -SoCz3q dzięki również za pomoc w trudnuch sytłuacjach za to ze potrafiłeś być spoko i wgl... -MaReCKi dzięki mordo za wspólne odwalanie i przyjemnie spędzony czas -L1on dzięki za dobrze spędzony czas i trochę beki... -MaskeD dzięki za wszystko pomoc, beke, odwalanie i ogólnie wszystko. -Kalahim dzięki za jestera z którym mam fenomenalne wsponienia i ogólnie za to że byłeś... Dziękuję za to że miałem okazję dostać się do TSA Dziękuję całej administracji za pilnowanie pożądku chociaz mogli byście czasem wyluzować i dodać wkońcu nową prace.
  9. MLK

    Zawijam.

    ehhh..... jeszcze teraz ty chyba czas myśleć żeby samemu zawijać bo patola się robi... elo
  10. To jest warte tyle co rozrzutnik gnoju xd więcej niz 160k nie dostajesz te 160k to jakis cj ci moze da xd
  11. jak dostane ub masz 200k
  12. Wczoraj nie mialem jak i kiedy
  13. To jutro o 13 na parkingu koło giełdy lv pasuje ?
  14. Musial bym go zobaczyc jutro by dalo rade go obejrzeć?
  15. MLK

    Coś do 400k w ratki

    fortuna 2.2 full w raty 450k ? http://mta4life.pl/topic/59179-sell-fortune-22-ft-7-kluczy/
  16. Wymiana za tą fortune : http://mta4life.pl/topic/59179-sell-fortune-22-ft-7-kluczy/?do=findComment&comment=507982
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin