Skocz do zawartości

MLK

Gracz
  • Postów

    277
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez MLK

  1. MLK

    Kupię turrismo

    Ja mam 700h i jestera 2.2ft zr 2.2ft i 300k ale jak mozna mieć tyle kasy w 150h
  2. MLK

    [L][W]Willa madd dogga

    Tylko chajs offka w grze 70k
  3. Nazwa nieruchomości:Willa madd dogga ID nieruchomości:645 Cena za dobę:500 Lokalizacja:Góry LS Cena:licka od 0pln offka 70k w grze SS’y:https://imgur.com/a/00hdTcgCoś od siebie:chyba najlepszy domek w całym sa dodatkowo licka od 0 !!!(tylko szanujmy się za np 20k nie oddam) opłacony do 16.05.2018 lub wymienia za jakieś autko
  4. napisz na pw na forum kiedy będziesz na serwerze ja jestem codziennie po 18
  5. @neksi licytacja ... 71k daje @Nayman ...
  6. Mam offke 70k w grze więc więcej
  7. Nazwa nieruchomości:Willa madd dogga ID nieruchomości:645 Cena za dobę:500 Lokalizacja:Góry LS Cena:licka od 0pln offka 70k w grze SS’y:https://imgur.com/a/00hdTcgCoś od siebie:chyba najlepszy domek w całym sa dodatkowo licka od 0 !!!(tylko szanujmy się za np 20k nie oddam) opłacony do 16.05.2018 lub wymienia za jakieś autko
  8. MLK

    Sell Domek 3D ! :D

    Nazwa nieruchomości:Domek 3D ID nieruchomości:751 Cena za dobę:150 Lokalizacja:LV - Prickle Pine Cena:Licka SS’y:https://imgur.com/a/rhnc3ipCoś od siebie:Domek z garażem na 2 pojazdy opłacony do 1Czerwca 2k18
  9. MLK

    no cóż na mnie czas :/

    @PVK. jak będzie okazja to wpadnę czasem na serwie się też myślę spotkamy
  10. MLK

    no cóż na mnie czas :/

    @Greyna.gg napewno wrócę
  11. MLK

    no cóż na mnie czas :/

    Na początek proszę o uruchomienie : A teraz do sedna Żegnam was z powodu takiego że moja ekipa się na tym serwerze posypała, opinia odwalacza, oraz brak chęci grania na serwerze Dziękuje : @JeriD Dziękuje za to że jesteś i byłeś dobrą mordeczką dzięki tobie miałem dalsze chęci do grania na tym serwerze niestety jak widać nie na długo życzę ci samych sukcesów w zarządzie serwera oraz mam nadzieje powrotu do zarządu frakcji TSA 3maj się ! I jesteśmy w kontakcie oczywiście @Pitu.. Dziękuje ci za sporo śmiechu i radości współpracy w frakcji SARA i sukcesów w życiu kontakt fb jest mordeczko @OpetanyRocky O tobie to nie wspominam XD tak opętanego człowieka to chyba świat nie widział XD dobra poważnie to dziękuje za wspólne granie na serwerze i troszkę śmiechu Kontakt oczywiście mamy powodzenia w życiu prywatnym dobrych interesów na tune i sukcesów w TSA @ciacho191 Dzięki mordo za troszkę śmiechu za danie szansy w TSA i wiele więcej no cóż powodzenia na serwerze i w życiu prywatnym nie wiem czm kontakt niestety się urwał ;-; @Greyna.gg Dziękuje za grę na serwerze oraz współprace w SARA życzę ci sukcesów w SARA powodzenia w administracji serwera i szczęścia z @ZbyK.gg którego mało co znam @ReBelle Dziękuje za szanse w org Thug 4life w której nie byłem zbyt długo ale i tak miło cb wspominam jak i całą waszą org @DaxRell Dzięki mordo za grę na serwerze oraz okazje współpracy w SARA powodzenia we frakcji Kontakt dalej jest @Mr.Sahima Dzięki mordo za grę powodzenia w handlu kontakt jest (Discord) @L1on Dzięki za grę i wspomnienia z serwera kontakt jest @GhostTownPL Dzięki mordo za grę pełną śmiechu kontakt mamy @SzeryfMaskeD O ty największy cj z serwera XD Dzięki za grę dużo śmiechu przypałów sporo odwalania i kontakt jest @FokaBezOka Dzięki za jedne z najlepszych audycji na serwerze i powodzenia w 4music ! @Dezzyk Dzięki mordo za grę sporo śmiechu i nie tylko jesteśmy w kontakcie @PVK. Dzięki za szanse w frakcji i miłą rozmowę mam nadzieje że jeszcze kiedyś będzie okazja pogadać @Pan_Rulon Dzięki za szanse we frakcji i za nie jedno bieganko XDDDD @DeeLayT* Dzięki za grę i powodzenia w SAPD Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam po za tym za dużo pisania by było XD (troszkę osób znam) Dziękuje całej organizacji Realiści (niestety upada) Dziękuje całej organizacji Thug 4life Dziękuje całej frakcji TSA Dziękuje całej frakcji SARA Dziękuje całej administracji za wspólną grę Żegnam was i mam nadzieje że się jeszcze nie raz spotkamy 3majcie się ;-; oczywiście czasem na serwer wejdę
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. ehhh trzymaj się pitu... powodzenia w przyszłości kontakt jest dalej ;-;
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. MLK

    Okazja sultan ft

    wymiana za fortune2.4ft?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin