Skocz do zawartości

sQu

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez sQu

  1. Model: Banshee Pojemność silnika: 1,6 Przebieg: 5k Usterki: BRAK----- Cena: L:200k KT:300 ID: 8148 Kolor: Czarno-Różowy Tuning:2 Kolory, Ogranicznik, Różowy licznik, 75L LPG, Fele Kolor świateł: WHITE SS'y: http://scr.hu/30z8/1x84n http://scr.hu/30z8/fd2sy http://scr.hu/30z8/ub0le http://scr.hu/30z8/sql3o http://scr.hu/30z8/5ahbn Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: SQU
  2. Typ:Jednorodzinny Lokalizacja: Fort Carson Cena wynajmu 24h: 60PLN Cena nieruchomości: Licka 1k KT 5k Opis:Domek jednorodzinny w centrum FC Doskonała lokalizacja oraz duży podjazd SS'y: http://scr.hu/30z8/uxzb6 http://scr.hu/30z8/yyqm4 http://scr.hu/30z8/3decn http://scr.hu/30z8/jr4gk
  3. Ja chce komputer do TEGO <3
    1. Leon*

      Leon*

      Pomogę Ci pozbierać! Haha :D

  4. sQu

    Baza SPSA

    Edit Zostały wprowadzone zmiany: -Została wzbogacona szata roślinna. -Został dodany parking na auta Prywatne. SSY: http://scr.hu/30z8/fnnb6 http://scr.hu/30z8/ti7gr http://scr.hu/30z8/sjxx5 http://scr.hu/30z8/4m31y http://scr.hu/30z8/lfuq6
  5. sQu

    Baza SPSA

    Wątpię zęby ktoś wpadł na pomysł żeby dodo tam wlecieć XD
  6. sQu

    Baza SPSA

    Witam was bardzo serdecznie. Od pewnego czasu zauważyłem ze dużo "CJ" odwala/wchodzi na parkingu SPSA. Od kilku dni pracowałem nad pewnym projektem w wolnych chwilach. W rezultacie swojej pracy otrzymałem nowe miejsce/bazę dla SPSA. Znajduje się tam: -"Domek" pod respawn. -Wjazd który jest zabezpieczony brama suwana. -Wszystko zostało zabezpieczone przed wtargnięciem cywilów. (nie wliczajmy własnego wpuszczenia.) -5 Holowników. -7 Radiowozów Policyjnych . (PROJEKT W FAZIE TESTÓW) SSY: http://scr.hu/30z8/8u3cx http://scr.hu/30z8/mr691 http://scr.hu/30z8/o15hh http://scr.hu/30z8/szop2
  7. baza bardzo fajna ale mało radiolek
  8. sQu

    Pożegnanie - Limitless

    Kochanie ty moje no :E nie opuszczaj mnie ... NAS !!!!! https://www.youtube.com/watch?v=5Rqm7HDF89A Na pożegnanie <3
  9. sQu

    pon.

    nie jest zle ;E
  10. jak było wymienione wyżej SAPD tez moze pomoc po szkoleniu wpadne
  11. dam buffalo z niebieskim licznikiem i 30k ;P
  12. zainteresowany bym był w SF jak byś ssy dodał to by było git ;p
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. a czemu tylko seria 7 ? :E inne tez sa fajne
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nick :sQu Wiek : 16 Imię : Mariusz Serial :(serial ukryty) Staż na serwerze :2 Miesiące z ok.40 H Auto-Opis :Mam na imię Mariusz mam 16 Lat. Mieszkam w Białymstoku które znajduje się w województwie Podlaskim.Interesuje się Piłką nożna oraz motoryzacja.Na serwie posiadam clovera tune oraz zbieram na Buffalo.Jestem we frakcji SAMD . Dlaczego ty :Jestem miły oraz przyjacielski chyba jako iż jestem biedny mam nadzieje ze nie będę . Ile możesz dołożyć do organizacji :1k-2k
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin