Skocz do zawartości

sQu

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez sQu

  1. Widać że nie czytasz napisałem ze odchodzę ale będę grał na serwie do pewnego czasu
  2. Zanim zaczniesz czytać włącz to ***KLIK*** Tak na mnie też przyszedł czas chciał bym pozdrowić kilka osób z którymi przeżyłem piękne chwile gry +400 H nie poszło na marne... Były fajne momenty a czasem zwalone prosto mówiąc ... Dziękuję dla: @Zebra Dzięki za te ucieczki no i wgl. Spotkamy się nie długo wspomnisz moje słowa @RodowitY Ziomeczku też się spotkamy @NeX #UP@ też się spotkamy @FaceTQ. Tak ty CJ zabrałeś jako mi pierwszy "prafko" <3 Jedyne co mogę powiedzieć to PRZEPRASZAM @Kasia105 Nawet nie doczekałem się wyników do tsa ... I ty Ziomeczku ty moj fajnie z tb było i wgl . @BartekZRK Jamniku ty jeden powodzenia niech ci bułki nie uciekną ze sklepu @kalahim Tej chciałeś to masz no powodzenia to co mogę powiedzieć TAK I TERAZ Propa Dzięki za to że zawsze mnie wspierałeś za to że jesteś i będziesz zawsze możesz na mnie liczyć jedyny który nie sypie praktycznie <3 Ten "taxófkasz" który grał równo jak ja No i ten CJ co od wszystkiego co ma sygnały ucieka @Szwaggier:* Ten co nie chce ścigać nie ładnie tak #Pszypau @DomiiPlay CJ CJ CJ i nic więcej ... <3 Susz helki Pamietam twoja akademie powodzenia w SAPD Wole PePsI Powodzenia w SAPD czy gdzie tam jesteś Powodzenia w SAPD i Sorki Co do majątku to zostawię go dla siebie ... Elo wszystkim jeszcze z 2 tyg pogram ale rzadko
  3. sQu

    To Koniec...

    Wiesz co jangu ja tez mam podobnie 3Sie ! :0
  4. sQu

    Czesc człowieki

    i proffiluffka Yumpera XD
  5. tak dostaje sie tylko chyba na profilu bedzie ze masz vaca a w grze bedzie pokazywalo za ile ten vac zniknie (To jest blokada czasowa np na 3 mies)
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Bym był w chmurkach <3 (dziękuje za ocenę )
  9. miałeś mi podac ts ;P
  10. Czasu mi zabrakło dziś będę dodawał pojemniki
  11. Jako iż dziś dostałem prawko to z przyjacielem Rafaello jeździliśmy szukać domku. Po długim szukaniu sQu wpadł na "pomysła" Sam sobie zrobię domek "XD" Pozostała 1 kwestia gdzie on ma być A to co uzyskałem metodą prób i błędów PS.Liczba obiektów to tylko 46 !!! SSY: Jeśli się spodobało zostaw LAJKACZA EDIT: http://imgur.com/a/3QC91
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. next odc zglos sie do mnie nawet dzisiaj
  15. sQu

    Kupię pojazd do 200k

    Buffek 1.8 licznik niebieski lpg 75 l przeb 16k id 11904 fele cena 170 000 PLN
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. sQu

    Pytanko

    BarteQ jaśli masz mu zamiar polecić AMD 4,4 to się nie wypowiadaj (nie każdy ---->) AMD się przegrzewa przez co jego moc oraz wydajność maleje tak samo jak Grafika przegrzewa sie oraz ci po 2 mies sie spali i tyle widziales 500 ZL jesli chodzi o ktory lepszy polecam bardziej ten 1 czylii3-6300T wiecej GhZ
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin