Skocz do zawartości

GREGORY.

Gracz
  • Postów

    6 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    20
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GREGORY.

  1. GREGORY.

    OFF-TOPIC

    nie ten dział
  2. GREGORY.

    Przerwa od serwera.

    wracaj do nas fisiu ;3
  3. GREGORY.

    Gta sa

    chodzi ci o to: ? https://www.youtube.com/watch?v=OatssLG97ns
  4. 3maj się szwagier czekam na cb i wracaj do zdrowia :>
  5. najlepszy jest paint !
  6. asiurix ;-; taki głupi jeszcze nie jestem ,,jeszcze''
  7. mam podkładkę za 80 zł ;-; tylko te czyszczenie i rozkręcenie mojego złoma ;c https://mediamarkt.pl/media/cache/resolve/gallery/bdk/59/598014_0.jpg
  8. właśnie miałem powiedzieć że to lapek a mi go rozkręcać nie chce mi się :C
  9. mam już ,,CCleaner'' tak pytam bo ma 7 lat a 3 lata temu czyszczony był
  10. GREGORY.

    .......

    nudzi ci się ...
  11. GREGORY.

    Mecz Cs Go

    przenoszę x2 x3 nadam pkt nie pisz w ogłoszeniach tego...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin