Skocz do zawartości

GREGORY.

Gracz
  • Postów

    6 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    20
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GREGORY.

  1. GREGORY.

    Administracja

    pod pisuje się
  2. GREGORY.

    No to cześć. ®utek

    3maj się wracaj do nas :>
  3. moim zdaniem miejsce nie pasuje :C ale wykonanie 7/10.
  4. GREGORY.

    LSFD

    te bazy już mi się znudziły :C ale 5/10.
  5. GREGORY.

    Sklep 4 life

    piękne jak Filip'a sygnatura (( żart )) 10/10 PRO.
  6. GREGORY.

    Tune LS :) by AskerPL

    takie se pff LS strefa do odwalania XD
  7. GREGORY.

    Szukam rozwiązania

    zamykam. popsułem gta XD
  8. GREGORY.

    Szukam rozwiązania

    zna ktoś rozwiązanie tego problemu ? nie znam się na tym tak dobrze :>
  9. GREGORY.

    Cześć :*

    elo wracaj kiedyś :C
  10. GREGORY.

    Cześć i czołem

    witaj i powiem zasłużyłeś dużo zrobiłeś i dużo możesz zrobić
  11. GREGORY.

    [zrobienie]Napis

    ten mi pasuje ale dziękuje wszystkim za pomoc @lock. http://mta4life.pl/index.php?/user/14-gr3gory/
  12. GREGORY.

    [zrobienie]Napis

    kolor obojętny ! najbardziej czarny
  13. GREGORY.

    [zrobienie]Napis

    a więc szukam kto ma czas i szybko zrobi fajny napis ,, $$Gr3GoRy$$'' przykład: ma być tam bo to jest tło na profil to:
  14. GREGORY.

    Miło było

    wracaj do nas szybko :*
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin