Skocz do zawartości

GREGORY.

Gracz
  • Postów

    6 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    20
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GREGORY.

  1. GREGORY.

    Cześć!

    witaj miłej gry
  2. ZbyK jest tu ZbyK jest tam Zbyk wam bana da
  3. GREGORY.

    4 life...

    ujdzie :>
  4. GREGORY.

    Tajny powrót

    siema Mareczku twoja Marysia tęskniła :*
  5. GREGORY.

    Niezapomniane chwile :D

    piękne widać że administracja 4life potrafi się bawić ale nie raz ktoś uzna to za odwalanie
  6. dzięki tobie nauczę się gotować i żreć jak Geslerowa
  7. no no tylko wolał bym zielony lub taki bardziej żeby pasowało ale ładnie ci to wyszło.
  8. GREGORY.

    [Szukam]Sygna

    FrixoTulepiej pw bo już mi się ... @lock.
  9. GREGORY.

    [Zgubieni]YT

    zgubiłem się na YT pomoże ktoś :> https://www.youtube.com/watch?v=-juFicaGxX8
  10. GREGORY.

    [Szukam]Sygna

    Temat: Dziewczyna,auto Napis: GREGORY
  11. GREGORY.

    [Szukam]Sygna

    Szukam kto by mi zrobił na szybko nową sygnaturę w góry dziękuje pozwalam na wypowiadanie się tu każdemu kto jest zainteresowany.
  12. GREGORY.

    Mechanik doherty.

    fajne ale zbędne ja bym wolał wygląd zmieniać jego :>
  13. GREGORY.

    Da się ? Da :D

    jak robiłem SS byłem supportem więc pozdr dla ciebie po 2: ja robiłem ss a ustawiał to pan na dachu okulista nie boli pozd x2
  14. brak dalszego zainteresowania tematem @lock.
  15. zabije i wracaj szybko <3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin