Skocz do zawartości

PVK.

Gracz
  • Postów

    5 223
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    20
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PVK.

  1. szacun zbyk za tą aktualizacje :v 

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Model: Elegy ID: 22531 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 200km Dodatki: UP1/2/3, Spoiler, lekkie tune, lampki różowe oraz czerwony licznik Cena: CW: 100k, KT:? Model: Feltzer ID: 22512 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 100km niecałe Dodatki: UP1/3Cena: CW: 80k, KT: ? Model: Vincent (K) ID: 22602 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 17km Dodatki: Felgi pomalowane na szaroCena: KT: 53k, do nego Model: Cabbie ID: 22600 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 36km Dodatki: Feleczki Cena: KT: 48k, do nego Model: Jester ID: 15940 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 6.6k Dodatki: UP1, trochę vizu, pomalowane feleCena: CW: 155k, KT: ?
  4. Teraz mogę siąść z tym na spokojnie.

    @Miszczu5221 - Jakim prawem twierdzisz że jestem stulejarzem? Masz jakieś dowody na potwierdzenie tego? Nie - siejesz plotki które kompletnie nie są związane ani ze mną, ani z nią. Nie sądziłem że jesteś taka osobą, wszyscy, ale nie Ty. Jak widać lubiałeś mnie tylko i wyłącznie wtedy kiedy czegoś potrzebowałeś. Równie dobrze mógłbym napisać  na forum że u Ciebie dochodzi do zbliżenia płciowego z osobą o tej samej płci co Ty. Mam na to dowody? Nie, więc skończ pieprzyć i zajmij się swoimi sprawami, bo mi takie historie wyssane z palca nic nie robią, zauważ że w Twoim stwierdzeniu jest także ta druga osoba, która jak wiemy lubi ze mną przebywać, jednocześnie lubi przebywać chociażby z @Props'em, @Kozaaa  i innymi. Pomyśl, zanim coś napiszesz 10 razy, może kiedyś Ci to pomoże. :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. dobek

      dobek

      Zgrana Administracja. Proszę piszcie to na pw albo na mumble. bo nowy gracz wchodząc na forum widzi takie coś to od razu sobie myśli co to za administracja... i to się tyczy miszcza i pawełka

    3. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      Teraz, dobek napisał:

      Zgrana Administracja. Proszę piszcie to na pw albo na mumble. bo nowy gracz wchodząc na forum widzi takie coś to od razu sobie myśli co to za administracja... i to się tyczy miszcza i pawełka

      To samo uważam.

    4. PVK.

      PVK.

      22 minuty temu, Miszczu5221 napisał:

      Pawelek lubię Cię nie wtedy jak coś potrzebuje lecz na ogół ponieważ spoko osobą i nie sądziłem że weźmiesz to aż tak do siebie.Napisałem ten status ponieważ śmieszy mnie ta sytuacja z faworyzacją Julcii bo tak i jest i nikt nie tego nie powie że tak nie jest.Nie mogę zrozumieć że niektóre osoby płci żeńskiej są po prostu faworyzowane w aż takim stopniu i przymykane są oczy na ich występki.Tak samo dzieje się z organizacją Weed w której jak wiadomo faworka ze strony niektóry członków administracji tańczy i śpiewa.Jeśli cos jeszcze chcesz wiedzieć napisz na pm forum.Chce tu tez przytoczyc pewna sprawe z Hrydziem i Grabsiem311 otoz dostal on kare 3 dni mute za to ze "cisneli" sobie po rodzicach po czym Hrydziu domagal sie mute dla Grabsia i go otrzymal ode mnie lecz Ty postanowiles odwiesic mute Hrydziowi.Szczerze nie chce mi sie juz tego tlumaczyc bo tak naprawde jest to go**o wartne.

      Faworyzacja o to że otrzymała prawko, które chciałem wyjaśnić? 

    5. PVK.

      PVK.

      Mnie nie interesuje ziomek, czy ktoś ją faworyzuje czy nie. To że przebywam z nią jak i jej znajomymi nie znaczy że od razu będę jej sypał co chwile  fixami, zdarza się że jeżdżę jako kierowca jej pojazdu i sam go niszczę, ale nic w tym złego raczej.

    6. Bolo.*

      Bolo.*

      Chłopy dajcie sobie po liściu albo na mm lub pw i tam a nie na statusie 

  5. takie życie :v

    1. Kozaaa

      Kozaaa

      Saa seee suuu taaa wiuu uwewaa

  6. PVK.

    TS3

    Kiedy wy w końcu zrozumiecie..
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. PVK.

    Skarga na Props

    Czołg był zrespiony przypadkowo.
  9. PVK.

    Skarga na Props

    Myślę że każdemu by puściły nerwy, bo mimo że prosili cię kilkaset razy o odjazd, bo rozpraszasz ich, nadal stałeś tam jak wryty. Słowa były skierowane do mnie, nie czuję sie urażony, bo wiem że @Props to po prostu Props.
  10. Mogę Cie odbanować, pod warunkiem że Sosna przyjmie przeprosiny.
  11.  Żeby to takie łatwe było... :(</3

  12. jakieś ciekawe gry coś ktoś poleca? 

    1. s1xxu

      s1xxu

      nowy southpark ;*

    2. batycki

      batycki

      southpark, samp (jakis drift), SKILL SF 2, Arma II DayZ

       

    3. BuleczkaA.

      BuleczkaA.

      tom clancy's rainbow six siege

    4. SoCz3Q

      SoCz3Q

      Nfs payback call of duty WWII

    5. BeNSonN
  13. PVK.

    Pożegnanie..

    Okazało się, że mój pomysł na biznes powoli zostaje realizowany, więc szkoda by była zostawić to.
  14. PVK.

    Pożegnanie..

    To na tyle, koniec tych przyjemnych rzeczy, koniec posi, koniec rangi, koniec gry. Miło mi było pomagać wam jako support i jako administrator, wybiło mi już dawno 2k godzin, co za tym idzie znudziła mi się gra, a dokładniej całe MTA.. To już nie to co kiedyś, przychodziło się ze szkoły buch plecak w róg pokoju i grało się do wieczora, moja najlepsza ekipa posypała się już w 2k16, zostałem w sumie sam, nie poddawałem się, bo kiedyś, liczyłem tam głęboko w marzeniach, że dostanę rangę Supportera, kompletnie nie myślałem o Administratorze, a tu taki myk.. Dziękuję bardzo całej administarcji rcon za te niezapomniane (dla mnie) awanse na tym serwerze... Myślę że osoby które tutaj poznałem, (oczywiście nie wszystkie) są u mnie faworytami, takich jak wy nie poznam nigdzie indziej.. Min. kilka takich osób: @Krulu - Najlepsza morda, żaden sprzedawczyk. Fajnie się grało w cski, kiedyś rewanż pykniemy na diglase @ZbyK - My, to już znamy się sporo, więc dozobaczenia nie mówię, bo kontakt mamy @Kasia105 - Tyle co z Tobą przeżyłem nie przeżyje żaden gracz tego serwerka , hejka Kasiunia, fb mamy. @ENOMEK - Spoko morda, zawsze chętna do pomocy @XQward - Spoko ziom, dobry strzelec w gry komputerowe, dozobaczenia ziom @s1xxu - Najlepsza morda ever Chyba innej takiej osoby nigdy nie poznam :D, FB wiadomix @Hrvdziu. - 16974 Trzymaj się Kacper, dozoba kiedyś tam @RaveX - Cześć ziomuś, kontakty mamy także jak coś to @Baker - raker bater, 123 spoko morda, zawsze chętna do pomocy z kompem. Pozdrówki i powodzenia na serwerku :> @.Dominik. - Ogarnięty i kulturalny XD Dozobaczenia chłopak @hoopak - ogarnięta jak i mądra osoba, życzę awansu na RCOna @Hyak - Nie wiem czy będziesz to czytał, aczkolwiek byłeś bardzo fajną osobą, odezwij się kiedyś na FB. @Znajomy - Czasy twojego suppka i administratora niezapomniane, polecam 123 XD @Jxliaa - FB, chyba @Nukill - ogar ziomek, troche śmieszek troche nie, eluwa @Kozaaa - trzym się, dzięki za wszystko @Xsardes - spoko mordzix, mimo wszystko byłeś spoko ziomek @Wujcio_BS - dzięki za szansę w SAPD i to kilku krotną, spoko morda, Leszka lubi @DeltaRon - Elo papryk, kontakt mamy, jednak lepiej było w 2k15 @SkouT - Czekam nadal na przyjazd @Lisa_ - Dosyć fajna dziewczyna, pracowita jak i pomocna, trzymaj się serdecznie @Michaler - spoko ziomek, zwłaszcza za czasów 2k15, trzymaj się xD Frakcje TSA, SAMD, SARA, SAPD i SAFD - Dziękuję za wspaniałe akcje i rozmowy. Gracze 4life - Bez was rola administratora byłaby nudna Oraz wiele wiele innych osób, które pewnie teraz nie są tutaj wypisane, ale pamiętam je doskonale.. Do zobaczenia.... kiedyś na pewno S4, nq, nara itd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin