Skocz do zawartości

PVK.

Gracz
  • Postów

    5 223
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    20
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PVK.

  1. Model: Comet ID: 11686 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:13.5k Dodatki: FT, prócz baku, LPG 25LCena: KT; 650k, do nego Coś od siebie: - SS’y: -
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. PVK.

    problem z mta

    Mta działa tylko że mam straszne lagi w grze i max 40 FPS, jakieś sugestie?
  4. PVK.

    problem z mta

    siema, po podmianie pliku gta3 zaczłęy mi się problemy, a to ścinki, a to zły rendering aż w końcu wywaliło mi mta i nie mogę go odpalić, pokazuje sie tylko only gta;sa 1.0 version i karze zmienić ustawienia karty graficznej, gdy to zrobie wyskakuje wczesniej napisane zdanie, jakies sugestie? z góry dzięki za pomoc i postaram się to komuś wynagrodzić.
  5. Pospało mi się trochę :4l-x::4l-x:

    1. Pi.....

      Pi.....

      Nie ładnie tak !

    2. fiufiu

      fiufiu

      zgłosze atminowi i masz bana za afka

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. PVK.

    Odejście - Akvez.

    a miej se ten ból tyłka i tak mam to teraz gdzies obecnie pokazałes jaką jesteś prawdziwie fałszywą osobą peace joł
  9. Chyba tłumaczyć nie muszę, krytyka zażalenie itp. to wszystko tutaj!
  10. kacper fb zawsze1341!!!1!!!! siemak ziom niech łid będzie z tobą
  11. Eventy rozpoczynają się od 16, małe opóźnienie. 

  12. Ja powiem tak, faktycznie we frakcji perennial to przesada, bo jest on tylko 1 i praktycznie nic nie daje, tylko pogarsza sytuację. Patrole są tam w miarę dobre, aczkolwiek według mnie zmienilbym rangi dla pojazdów oraz miejsce bazy. Nie oszukujmy się, jest tam zbyt mało miejsca dla pojazdów patrolowych i reszty, taka frakcja potrzerbuje siedziby rozbudowanej, z odpowiednią ilością lawet, bo to co sie wyprawia (branie po 40 adeptów na 8 lawet to troche śmieszne). Tematu nie zamykam, każdy ma prawo do wypowiedzenia się i złożenia swojego zdania. Pozdrawiam.
  13. Mój błąd, myślałem że to Ty obrażałeś na kanale. Jutro otrzymasz ub bo obecnie nie mam już dostępu do komputera.
  14. Miło że czasem idzie dojść do porozumienia z wrogiem. :-)

    1. AdiK..

      AdiK..

      To zależy czy ten wróg ma resztki rozsądku czy w jak w większości przypadków jest skończonym idiotą. 

    2. PVK.

      PVK.

      Ma i nawet umie je okazywać.

    3. hoopak

      hoopak

      Jak mu się wpakuje 9mm w głowę, to jest porozumienie :P

    4. AdiK..

      AdiK..

      To masz szczęście bo 95% moich wrogów to idioci a nawet debile. ;)

    5. PVK.
  15. Najlepsi z najlepszych czyli @Pawelek i @Lukasz1393 i frakcje SAFD i SAMD, takie coś bo nam się nudziło zostaw like pls
  16. PVK.

    Zdjęcia ze Zlotów !

    26.11.2017r - Zlot na G1
  17. PVK.

    Zdjęcia ze Zlotów !

    Cześć, w tym temacie każdy z grona graczy jak i administarcji może pochwalić się wszelakimi zdjęciami z eventów typu Zlot.
  18. Nick z serwera: Pawełek Nick używany na Mumble: pawełek Ilość godzin przegranych na serwerze: 2.1k Nazwa pod-kanału: Zamiast Rozmowy 1- Sprawdzam forum, zamist rozmowy 2- rozpatruje apelcje Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: tnie zmieniaj pls Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: no Coś od siebie: dzięki Napisano 13 Wrzesień
  19. PVK.

    Sheriff Departament

    Department* jak już, praca nawet spoko
  20. PVK.

    Pożegnanie - Limit

    Narka limit, dzięki za wszelką pomoc!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin