Cześć, niestety, ale muszę odejść. Raczej konczę z mta. Powód? mam bana, i nawet nie wiem czy dostanę UB. Jeżeli dostanę, to zostaję, jeżeli nie to będe musiał odejść, z 4Life. I Raczej z mta.
Chciałbym podziękować.
-Cornes - Mój Bff's zostaje: FB, i ta sama miejscowość.
KNX- Te błagania o sygniaturke
XQwart - Za te błagania o wyczyszczenie konta wzamian za ub. - I ten sam XDD
Grammor - Cejot na wieki! <3
Lewy - Zaje.. Te ucieczki ;d
JaneG - Dobry ,pomocnik w "Dział pomocy"
Za dużo, znajomości nie zawarłem. Jezeli kogos pominełem to przepraszam,. Moja kariera, na 4life była srednia miałem 100godzin, flesha itp.
Jeżeli dostanę, ub to napewno wrócę bo życie bez 4Life narazie sobię, nie wyobrazam. Może komuś źle zrobiłem, moze komuś dobrze. Za złe, przepraszam. Błedy. Myślę, że na forum zostanę. Pomoc itp. Wieć zobaczymy co i jak ;D