Skocz do zawartości

Satis

Gracz
  • Postów

    248
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Satis

  1. Satis

    Pożegnanie --SatiseKK

    /CL /ZAMEK /ARCHIWUM/....
  2. Znalazłem jeszcze stare moje, sygne. Łapaj: nie, robiłem dla kasy. lecz jezeli wogóle coś odemnei wezmiesz to te: 5 k lub 2.5k i tak pomogą. W Rozwoju
  3. takie 2/10 a wogóle 1/10 bo będzie się dzielić. Nie, no fajna praca. Oby tak dalej.
  4. Masz tak na szybko: nie wiedzialem o tobie info. Potem drugi przesle ale to chyba jutro
  5. Awatar gotowy mało czasu miałem : [/uRL] Jeżeli nie przypadnie do gustu to pisz, mogę coś poprawić ewentualnie. PS: Niedługo dodam banner : P
  6. Przetrzymaj mi go musze sprzedać flesha napisze do ciebie na serwerze.
  7. Satis

    Wasz internet

    Dowload: 6.35 Upload: 3.49 PZDR Miało być 150 mb/s :C Widać
  8. Satis

    Pierwsze auto

    Mananka chyba ;D
  9. Wkoncu.. Odzejdz.. Żartownis ze mnie prawda? Zostań weź urlop na 7 dni (Oczywiscie max) 7 dni,.
  10. Fajny , odcinek Kiedy razem nagramy? ;v Co karwasz? Xd
  11. Satis

    Pożegnanie --SatiseKK

    mam proźbe? Weście zamknijcie temat bo ten "Knx" to spamer i zabije mnie tymi postam :x ratunku Allah !
  12. Satis

    Pożegnanie --SatiseKK

    Dokładnie, otóz to Nie, tylko przez to.. Mam zycie prywatne?? //Do Zamknięcia. //Archo
  13. Satis

    Pożegnanie --SatiseKK

    Jezeli, będę UB to wracam
  14. Satis

    Pożegnanie --SatiseKK

    Cześć, niestety, ale muszę odejść. Raczej konczę z mta. Powód? mam bana, i nawet nie wiem czy dostanę UB. Jeżeli dostanę, to zostaję, jeżeli nie to będe musiał odejść, z 4Life. I Raczej z mta. Chciałbym podziękować. -Cornes - Mój Bff's zostaje: FB, i ta sama miejscowość. KNX- Te błagania o sygniaturke XQwart - Za te błagania o wyczyszczenie konta wzamian za ub. - I ten sam XDD Grammor - Cejot na wieki! <3 Lewy - Zaje.. Te ucieczki ;d JaneG - Dobry ,pomocnik w "Dział pomocy" Za dużo, znajomości nie zawarłem. Jezeli kogos pominełem to przepraszam,. Moja kariera, na 4life była srednia miałem 100godzin, flesha itp. Jeżeli dostanę, ub to napewno wrócę bo życie bez 4Life narazie sobię, nie wyobrazam. Może komuś źle zrobiłem, moze komuś dobrze. Za złe, przepraszam. Błedy. Myślę, że na forum zostanę. Pomoc itp. Wieć zobaczymy co i jak ;D
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Satis

    Pożegnanie - Ciperek

    Miper, nie rób tego. Zostań, ub napewno dostaniesz, ja się postaram o to. ! Jezeli odejdziesz to ukradne ci konto bo tez mam bana za "Wyjasnimy coś na forum;"! Zostajesz i (Kropka .)
  17. Ile to już odeszło :_:
  18. A Hojta Kompitanie (Tak wiem troll) A dios Compawore (Tak wiem) (Tak wiem) - ortografia.
  19. Satis

    This is brutal!

    Zebra, dzikka ale jak powiedzaił Nukill kupiłem żelki ;D
  20. Satis

    WoT,

    %ArweXe$_Pro$
  21. "Kto Rano wstaje Temu Zbyk Bana Daje" XD
  22. Satis

    Cs 1.6

    Pewnie 1000 h nie pójdzie na marne Ja serwer nawet mam xD nie uzywam XDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin