Skocz do zawartości

Skipciu

Gracz
  • Postów

    1 547
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    9
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Skipciu

  1. Witaj @Yoshimitsuu został wydalony z Supervisory Staff, zaś @P1teRRR jest aktualnie w Command Staff. Różnica pomiędzy tymi dywizjami jest bardzo duża. Supervisory Staff jest to dywizja zarządzająca działaniami jednostek w grze. Command Staff jest to prosto mówiąc zarząd. Jedną z zasad supervisorów jest brak jakichkolwiek zawieszeń, a @Yoshimitsuu właśnie to otrzymał z banem. W zarządzie nie obowiązują zasady nakazujące wydalania jej członków z zawieszeniami. Chief Of Police Skipciu
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. I mnie nie obchodzi. Darzę zarząd SAFD większym zaufaniem, niż Twoją osobę.
  6. Wiem, przepraszam. Wiem, że było kilka kontrowersyjnych akcji z moim udziałem, ale cóż było minęło, a tak poza tym te wszystkie akcje zostały już wyjaśnione.
  7. Dobrze się w mózgu robi

    image.png.5608eb7144cfea8346b5510b6bf1215e.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. fusend
    3. KNX

      KNX

      Dobrze w mózgu robi i w rajstopach. 

    4. Terrorysta
    5. fusend

      fusend

      +1 @lobson^^. ,4 godziny na jakimś wirtualnym serwerze pozostawia wiele do życzenia ... 

    6. D@mian

      D@mian

      Mmm 240 minutek zawsze dobrze

  8. Oskarżony (hoZa) został już wcześniej wydalony z frakcji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin