Skocz do zawartości

Skipciu

Gracz
  • Postów

    1 547
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    9
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Skipciu

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. @HrazY 10k na konto oskarżyciela + ogłoszenia.
  4. Mój status w kasynie: 

    -4000000 PLN

    1. Karczov.
    2. KNX

      KNX

      O majd good. Ale liczy się zabawa. 

      #Team SG4L. 

    3. Orzechowsky*

      Orzechowsky*

      Maśniutko kumplu, za**b wiadro na uspokojnie ;)

    4. BOCHA
    5. ven1kz
  5. image.png.4e7d2dd1686ec5c7bf847fcd0c2fd8e0.png 

    kurła kiedy to zleciało

    1. xyzu

      xyzu

      nie wiem a co

    2. NVXER

      NVXER

      Data rejestracji 2015-06-04 16:49:43

      to tylko troszke lepiej jak 2 mieszki roznicy ;D 

    3. KNX
    4. KNX

      KNX

      A ja 4k godzin przegrane. Bawimy się. 

    5. Grabsio311
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Chyba usunę dział skarg w SAPD... Te "dowody" powinny znajdować się chyba w opisie sytuacji, nie widać na nich dosłownie niczego, co można nazwać dowodem. Dodatkowo mamy Ci wierzyć na słowo? Nie pamiętasz kto Cię wsadzał, nie pamiętasz kiedy. Poczekam na @ENOMEK i razem poszukamy w logach, jeżeli faktycznie znajdziemy dowód na to, że karę odsiedziałeś wyciągnięte zostaną surowe konsekwencje w stosunku do zapominalskiego oficera. Spróbuj przypomnieć sobie coś z tej wizyty w więzieniu, przykładowo zbliżoną datę, nick oficera, bądź coś charakterystycznego pisanego na czacie.
  11. Nowy awatar, strzałeczka

    1. KNX

      KNX

      Dawaj awatar z laską, a nie takie ciulowe. 

    2. D@mian

      D@mian

      Aj Tobiasz, Tobiasz ty to tylko o jednym....

    3. Orzechowsky*
  12. Ciągle nie rozumiem dlaczego to jest w dziale KSF... Przedstawiacie tutaj sprawę zamkniętego kręgu oficerów, do tych skarg jest odpowiedni dział w SAPD.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. @Fotarix zdaje okres próbny w Command Staff, jednocześnie zostaje awansowany na stopień Captain III. @P1teRRR zdaje okres próbny w Command Staff, jednocześnie zostaje awansowany na stopień Captain III.
  15. Wyjaśniłem sytuację z @SandPower oraz @ENOMEK. SandPower jako członek Executive Staff musiał załatwić ważną sprawę zarządową, dlatego jego udział na akcji był znikomy. Enomek musiał załatwić sprawę prywatną (wcześniej wspomniany messenger) dlatego nie mógł się wszystkim zająć. SAPD nie przyjmuje funkcji negocjatora, negocjatorem powinna być osoba ze służb mundurowych będąca na akcji (która otrzymała pozwolenie, bądź nakaz od dowódcy). W/w SAPD nie zawsze pierwsza dysponuje na miejsce, więc przypisywanie tej roli ściśle do jednej frakcji nie ma większego sensu.
  16. Jak już tu jest niech zostanie. Jutro przebadam dokładnie całą sprawę i dam CI znać. Może jest to trzecia skarga, lecz żadna nie została jeszcze uznana za słuszną.
  17. KSF jest od całokształtu frakcji, dodatkowo zarzucasz mi odrzucane słusznych skarg?
  18. Dlaczego ta skarga jest w KSF? Lepiej jeżeli wstawisz ją do działu SAPD. Na logach faktycznie widać pewne defekty w działaniach oficerów, przenikliwie zbadam sprawę. Za całą akcję przepraszam, będę się odzywał. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin