Około miesiąca temu podałeś hasło do kanału SAPD osobie która we frakcji nie jest, dodatkowo owa osoba od dłuższego czasu działała i działa na niekorzyść frakcji. Mowa tutaj oczywiście o @Krystiano'. Dostałeś wtedy wybór, albo pomożesz nam usunąć szkodnika albo się żegnamy. Z uśmiechem na twarzy wybrałeś pierwszą opcję i pozostałeś we frakcji. Od tamtego czasu porzuciłem ten wątek, uznałem że nie ma sensu ciągnąć tematu (do całej tej sytuacji idealnie wpasowuje się powiedzenie "nie ruszaj gówna bo śmierdzi"). Jako iż Twoja służba przebiegała wzorowo, doszedłem do konkluzji, że wydalenie Ciebie z frakcji nie jest konieczne. I tutaj przychodzi ostatni wyciek haseł, kolejny który przypuszczam ma powiązania z @Krystiano'. Prewencyjnie kilka osób straciło wtedy dostęp do komunikatora discord, następnie stopniowo badaliśmy wszelkie możliwości i przywracaliśmy owe osoby. Ty byłeś ostatni, z osób sprawdzanych masz najwięcej za uszami, dlatego postanowiliśmy o Twoim wydaleniu.