Skocz do zawartości

Skipciu

Gracz
  • Postów

    1 547
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    9
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Skipciu

  1. Około miesiąca temu podałeś hasło do kanału SAPD osobie która we frakcji nie jest, dodatkowo owa osoba od dłuższego czasu działała i działa na niekorzyść frakcji. Mowa tutaj oczywiście o @Krystiano'. Dostałeś wtedy wybór, albo pomożesz nam usunąć szkodnika albo się żegnamy. Z uśmiechem na twarzy wybrałeś pierwszą opcję i pozostałeś we frakcji. Od tamtego czasu porzuciłem ten wątek, uznałem że nie ma sensu ciągnąć tematu (do całej tej sytuacji idealnie wpasowuje się powiedzenie "nie ruszaj gówna bo śmierdzi"). Jako iż Twoja służba przebiegała wzorowo, doszedłem do konkluzji, że wydalenie Ciebie z frakcji nie jest konieczne. I tutaj przychodzi ostatni wyciek haseł, kolejny który przypuszczam ma powiązania z @Krystiano'. Prewencyjnie kilka osób straciło wtedy dostęp do komunikatora discord, następnie stopniowo badaliśmy wszelkie możliwości i przywracaliśmy owe osoby. Ty byłeś ostatni, z osób sprawdzanych masz najwięcej za uszami, dlatego postanowiliśmy o Twoim wydaleniu.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Tyranie cadetów w SAPD Ulubiona frakcja?
  5. Tak, a dokładnie @ManiekPL Poddawałeś/aś się dzisiaj aktu samogwałtu?
  6. Zatrzymanie było przeprowadzone prawidłowo, jednak ten tekst "wypłacz się na forum" jest chyba jakimś nieporozumieniem.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Skipciu

    Rysowanie

    https://sketchtoy.com/68889728 Narysuj @SandPower a
  9. Żarty się skończyły 

    1P6EVJi.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
    2. Szkodnik007

      Szkodnik007

       @AdaSkoo jak masz taki problem to zrób ss  i wtedy się dogadaj.

      Chyba NoProblem co ?

    3. NVXER

      NVXER

      brak atencji xdpl

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Robie ssy jak taranują i wklejam tu na forum spoko challenge 

    5. llIIILILILILIilili

      llIIILILILILIilili

      O nie! Co za katastrofa! 

    6. Romek.
  10. @ManiekPL zostaje zawieszony na okres 1 dnia z powodu braku szacunku do gracza. @romeg.redd zostaje zawieszony na okres 3 dni z powodu braku szacunku do gracza.
  11. Patrząc na Twoją kulturę i sposób bytu, nawet nie chce mi się dochodzić czy faktycznie broń była użyta słusznie. Dodatkowo dostałeś x nakazów o odjechaniu, każdy z nich olałeś.
  12. Brak dowodów oraz brak poprawnego wzoru.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Podczas rozmowy wyjaśniłem wszystko z @rekin.rw, powróci on do frakcji. Jego wylot był błędem moim podpartym kłamstwem innego oficera. Co do tego egzaminu faktycznie, doszło do jakiejś transakcji. Łącznie z KSF oraz ARCON zbadam wnikliwie sprawę oraz wyciągnę konsekwencje.
  18. To Ty wylatywałeś z frakcji ze 3 razy, nie ja. Poproszę te dowody, chyba też mam prawo zobaczyć.
  19. Liczę, że to poważne oskarżenie jest podparte jakimś "dowodem".Jeżeli nie będę wnioskował o bana . Faworyzacji oraz sprzedaży dóbr frakcyjnych u nas nie ma. Wszystko co napisałeś wyżej to owoc Twojej wyobraźni, bądź błędnego rozpoznawania rzeczywistości. W przypadku tych dwóch tajemniczych braci jest to Captain II @Fotarix oraz Cadet (ówczesny PO I) @Torix. Każda osoba z zarządu oraz FTO brała w pierwszym semestrze wielu cadetów na G. W przypadku braci to nie wiem, może mieli więcej czasu na zgadanie się na wspólny patrol, czy coś (). Jeżeli przykładem "faworyzacji" jest w twoim mniemaniu takie coś, to pozdrawiam. Ten dowód odnośnie tego egzaminu też poproszę, ciekaw jestem co na nim jest. Dodatkowo proszę abyś sprecyzował tą sprawę @D@mian oraz @CampeQ bo chyba nie jestem w temacie. Dodatkowo śmiesznie brzmi twoje użalanie się że tyle jesteś / byłeś w SAPD a miałeś niski stopień. Twoje zachowanie na służbie raczej nie zbliżało Cię do awansu, przykładowo wchodzenie na służbę po spożyciu dużej ilości alkoholu bądź inne nieregulaminowe zachowania. Dodatkowo sama akcja za którą wyleciałeś wskazuje, że trzymanie Cię we frakcji to był spory błąd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin