Skocz do zawartości

Dudziak

Gracz
  • Postów

    1 058
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dudziak

  1. A ile byś chciał ? I jaki to ma vmax ?
  2. Club 1.8 Licznik/fele czerwone, wydechu, cb, wykrywacz, ogranicznik, mały przebieg + doplata
  3. Nick: Dudziak Coś od siebie: Powodzenia wszystkim !
  4. Dudziak

    Sell buffka 1.8

    Wymiana ? Club 1.8 Licznik/cele czerwone, wydechy, cb, ogranicnik, wykrywacz, mały przebieg + moja dopłata
  5. Jak dopłacisz 40k to możemy wymienić
  6. Tak koło Starej giełdy na parkingu jest taka mała giełda
  7. Nie ma LPG i poniżej 4k nie wiem dokładnie, bo na serwerze nie jestem. Stoi na Bocznej giłdzie LV
  8. Dudziak

    Kilka autek

    Hmm mniej od twojego ? Niby dlaczego ? Hahaha
  9. Te auta są mniej więcej na tym samym poziomie cenowym
  10. Ha ha ha ty to niezły gościu jesteś polecam hahaa. Club wart przynajmniej 110k, polecam się zorientować w cenach, Cluby 1.6 bardziej ubogie chodzą już po 100k. Za te "niby" 140k co ty za niego chcesz kupię Premiera 1.8 z up1 i dodatkami. Popytaj ludzi o ceny
  11. Club 1.8 Licznik/fele czerwone, wydechu, cb, wykrywacz, ogranicznik, mały przebieg.
  12. BF jaki vmax z tapem i bez ?
  13. Dudziak

    Kilka autek

    Czyli według Ciebie ile jest mój wart ?
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Dudziak

    Kilka autek

    Weź najpierw naucz się jak się handluje i jakie są ceny na giełdach za 50k można kupić cluba 1.6 z felami i małym tune, więc z czego ci wychodzi 2x więcej ?
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Dudziak

    Kilka autek

    Licznik i LPG = 0 do wartości Dodaje się demont jakbyś nie wiedział
  19. Dudziak

    Kilka autek

    A ty co masz ? I jeszcze gorszy silnik hahahha
  20. Dudziak

    Kilka autek

    Ceju poczytaj i chodź na kanał.
  21. Jak mi się to nie opłaca i nie chcę Cluba I to jeszcze słabszego.
  22. Dudziak

    Flasha 1.6

    Co ty na wymianę? Club 1.8 Licznik/fele cze4rwone, wydechy, cb, ogranicznik, wykrywacz ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin