Skocz do zawartości

Dudziak

Gracz
  • Postów

    1 058
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dudziak

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Model: Perennial 2 sedan ID: 23676, 25342 Pojemność silnika: 1.6, 1.6 Przebieg pojazdu: 90k, 90k Dodatki: ---Cena: 6K do nego Coś od siebie: Fajne perki polecam :D. SS’y: Chyba każdy wie jak Perki wyglądają.
  7. Zawaliłeś tymi perkami całą nową giełdę...
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Dudziak

    Giełdy SF

    Bo graczy coraz więcej, samochodów tak samo i nie ma teraz miejsca . @XQward spróbuj coś zrobić
  10. Dudziak

    Giełdy SF

    Ale jakoś ich powiększyć ? Bo nadal nie ma miejsca i gracze stawiają pojazdy gdzie popadnie.
  11. Dudziak

    Giełdy SF

    Czyli nie dałoby się ich usunąć ? Jak nie to da się jakoś znaleźć więcej miejsca na pojazdy ?
  12. Dudziak

    Giełdy SF

    Ale tam też już miejsca nie ma i gracze parkują na trawie itd. Więc jakby nie było tych pachołków to by było 2x więcej miejsca. Każdy by miał gdzie zostawić auto. A te pachołki i tak nic nie dają.
  13. Dudziak

    Giełdy SF

    Chciałbym dać pomysł, aby usunąć te pachołki co stoją co 2 miejsce na giełdach SF. Na giełdach nie ma miejsca na auta, więc jakby można by było zrobić tak jak są giełdy LV, że miejsce przy miejscu to by się zmieściłoby więcej aut. Proszę o wypowiedź na ten temat jakiegoś admina.
  14. Dudziak

    Konkurs o 10K!!!

    Kiedy te wyniki ?
  15. Ile możesz dać tak serio serio ?
  16. Model: Premier ID: 17809 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 5300+ Dodatki: up1,LPG 35L,podświetlenie licznikaCena: Dawajcie ofki Coś od siebie: Polecam samochód i muszę pilnie sprzedać. Szybki vmax 200km/h. SS’y: https://imgur.com/psaBc6I https://imgur.com/3htndBs
  17. Dudziak

    [K] Motor

    A jaka cena ?.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin