-
Postów
1 058 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Dudziak
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Marzę o TSA
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
Ok. Wiesz kiedy rekru będzie ?
-
Jak cie jara jazda samochodem i afk na spawnie, to czekaj na rekru : D
PS. Nikt raczej nie wie, kiedy ciacho bedzie miał chcice na rekru

-
-
Damaniero. Ta same drifty lecą na każdym zakręcie a AFK to i tak dostaje hajs bo p+
A pracować to od 21 dni nie byłem w pracy 
-
Więc tylko smigam autkami