Skocz do zawartości

Dudziak

Gracz
  • Postów

    1 058
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dudziak

  1. Dudziak

    [K] Motor

    Model: Motor Pojemność silnika: obojętnie żeby był dobry Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: do 100K [mogę wymienić za staliona z doplata moja] Dodatki: obojetnie Coś od siebie: Proszę o oferty możemy się wymienić.
  2. Model: Stalion ID: 19555 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 87000 Dodatki: LPG/CB/wykrywacz fotoradarów/ogranicznik prędkości/podświetlenie licznika/fele/spojlerCena: 95K można negocjować Coś od siebie: Ładny samochód, dobry i polecam SS’y: https://imgur.com/qNLeDAy https://imgur.com/0QPY78m https://imgur.com/NIjwLyy
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Marzę o TSA

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Dudziak

      Dudziak

      Ok. Wiesz kiedy rekru będzie ?

    3. Damianero.

      Damianero.

      Jak cie jara jazda samochodem i afk na spawnie, to czekaj na rekru : D

      PS. Nikt raczej nie wie, kiedy ciacho bedzie miał chcice na rekru :D

    4. AdiK..
    5. Dudziak

      Dudziak

      Damaniero. Ta same drifty lecą na każdym zakręcie a AFK to i tak dostaje hajs bo p+ ;) A pracować to od 21 dni nie byłem w pracy ;)

    6. Dudziak

      Dudziak

      Więc tylko smigam autkami

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin