Skocz do zawartości

P@TRYK

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez P@TRYK

  1. P@TRYK

    Kupie coś do 194k

    Buffalo(nowe 60k) przeb 50km Bak 55l(60k), Licznik Czerwony(30k), Rejka(20k), Fele id 342 Cena: 140k.
  2. Tak, dawno temu. (stare czasy) GTA V?
  3. Zawsze był zakaz, od dawna administracja mówi, że trzeba przy adminie, więc po co ty to piszesz? Ps- Sory za wypowiedz, ale nie wytrzymałem bo to nie jest błąd.
  4. Model pojazdu: Buffalo Przebieg:36km Cena: 140k jestem otwarty na propozycje wymiany. ID: <342 Kolor: Czerwień Tuning:Czerwony Licznik(30k), Bak 55l(60k), Rejka RODOWITY(20k), fele Kolor świateł: Standard SS'y: Jak ktoś, bedzie chcieć to wstawie.
  5. Bierz M4 aqua, mimio iż się przegrzewa dobrze się trzyma, zagrzeje się, ale nadal działa. Kolega ma i mi tu tak powiedział.
  6. Nie rozumiem tego, dostać kolejke za ''Refreszowanie Apelacji'' jak ja napisałem, że kara minęła bo minęła. Żałosne... :/

  7. Model pojazdu: Sanchez Przebieg: Około 150km Cena: 105k! Możliwość zamiany/wymiany! ID: 766 pierwszy na serwie sanchez Kolor: Granat Tuning:Brak. Kolor świateł: Standard. SS'y: Nie trza.
  8. Wymiana za ZR-350 dam ci Sancheza id 766 przeb 150km pierwszy na serwerze?
  9. Fenomen, ten typ jest nie normalny:http://mta4life.pl/index.php?/topic/3938-skarga-na-mateokozlik/#entry25414 :/

  10. Model pojazdu: BF-400 Przebieg: 3,2k Cena: 100k nie pewne ID:866 Kolor:Limonkowo czarny. Tuning:Wykrywacz radarów, CB radio, Stereo Kolor świateł: Standard SS'y: Nie trza. Tutaj potwierdzenie, że pierwsze na serwie: http://mta4life.pl/index.php?/topic/3833-bf-400-id-866-kt%C3%B3ry-to-na-serwie/&do=findComment&comment=24740 Możliwość WYMIANY!
  11. Coś długo ta aktualizacja. :P

  12. P@TRYK

    Licytacja jestera

    Wymiana za BF-400 id 867 jak sie nie myle ale osiemset coś jakby co, stereo, cb radio, wykrywacz radarów.
  13. Kupie premiumPLUS na 30d. PW

  14. Gdy ci smutno, gdy ci zle idz wez wódkę napij się!

  15. Ile można? tydzień rozpatrywać skarge... bo oskarżony sie nie odezwał, nie no żałosne...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin