Skocz do zawartości

P@TRYK

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez P@TRYK

  1. Marzenie chyba każdego z nas, by elki zaczeły nie taranować, niech coś zrobią. :c

    1. GREGORY.
    2. PolskiKoc

      PolskiKoc

      zabierać możliwość zdawania na 7 dni

       

  2. DeltaRon żegnaaj!

    1. P@TRYK

      P@TRYK

      szkoda i dlaczego odeszłeś?

  3. P@TRYK

    Nowa praca

    Gregory racja, mnie już te elki denerwują bo taranują. A co do mechanika, to jest dobrze tak jak teraz, a nie mechanik ci dolicza po 100pln. :x
  4. Szkoda słów... Z mute, nie opłac się grać. :/

    1. agressiV.

      agressiV.

      Nie lubię Cię, jestem nowy ale już Cię nie lubię. Wszędzie się spinasz, jeszcze teraz mute.

  5. Model pojazdu: Blista Compact Przebieg: 800km Cena: 20k do lekkiego nego, ale nwm czy zejde. ID: 1083 Kolor: Czarno-czerwony(dół) Tuning:Fele Kolor świateł: Normalne SS'y: <opcjonalnie można wstawić>
  6. Nie no oszaleje, Nukil to sie na mnie uwziął, drugie mute od niego powiedziałem ,,cioto,, i mute...

    1. Bolek.
    2. P@TRYK

      P@TRYK

      Tak, ale za jedne słowo, kiedy inny gracz wypowie ich tysiąc i dostanie tylko ostrzeżenie

  7. Kto pierwszy z administracji napisze w tym poście, dostanie 2k ode mnie, w ratach po 2pln dziennie. xDD

  8. P@TRYK

    Parking(Magazynier)

    No, zdecydowanie lepszy od tego co jest! Dla mnie bomba!
  9. Elo! O której wstaliście ja 7:30! :D

    1. gibipl
    2. DareK.

      DareK.

      Zależy na którą patrzeć xD 10:15 lub 9:15

  10. By se człowiek pograł, ale nie ma hajsu bo oszukali, to trza czekać. :/

  11. Co ile sprawdzane są skargi?

  12. P@TRYK

    Stalion

    Stalion 12k, jak zarobie.
  13. Siema! Zostane na dłużej! :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin