Twój nick: PolyskliwY.
Nick członka frakcji: @matvs., @Veeito, @Kragenss
Powód napisania pochwały: §2 Każdy członek frakcji jest zobowiązany godnie reprezentować frakcje na służbie, jak i poza nią.
( Chłopaki porządnie mnie ochrzanili, że nazwałem ich frakcję biznesem. Uważam, że to godne reprezntowanie frakcji, ponieważ nie pozwalają na takowe zachowania w stronę ich frakcji. )
Dowody:
Coś od siebie:
Na wstępie, chciałbym powiedzieć, że wiem jak to się dla mnie skończy: black listą KSFi wiem, że popełniłem duży błąd nazywając tak frakcję, jednak chciałbym powiedzieć tutaj o tym, że owi panowie powinni dostać chociaż plusa, za taką walkę o dobre imię frakcji, o szacunek w jej stronę. Nie widziałem wcześniej czegoś takiego, serio.
Chciałbym również tutaj, publicznie przeprosić wszystkich pracowników TSA, którzy poczuli się urażeni przez moje c*****e poczucie humoru, jak i Ciebie @KAMIL720, że źle wypowiadałem się o twojej frakcji.
- Pozdrawiam, PolyskliwY.