Skocz do zawartości

mlodyshine

Gracz
  • Postów

    273
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez mlodyshine

  1. Powodzenia w rekrutacji kochani!!

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Twój nick: PolyskliwY. Nick członka frakcji: @matvs., @Veeito, @Kragenss Powód napisania pochwały: §2 Każdy członek frakcji jest zobowiązany godnie reprezentować frakcje na służbie, jak i poza nią. ( Chłopaki porządnie mnie ochrzanili, że nazwałem ich frakcję biznesem. Uważam, że to godne reprezntowanie frakcji, ponieważ nie pozwalają na takowe zachowania w stronę ich frakcji. ) Dowody: Coś od siebie: Na wstępie, chciałbym powiedzieć, że wiem jak to się dla mnie skończy: black listą KSFi wiem, że popełniłem duży błąd nazywając tak frakcję, jednak chciałbym powiedzieć tutaj o tym, że owi panowie powinni dostać chociaż plusa, za taką walkę o dobre imię frakcji, o szacunek w jej stronę. Nie widziałem wcześniej czegoś takiego, serio. Chciałbym również tutaj, publicznie przeprosić wszystkich pracowników TSA, którzy poczuli się urażeni przez moje c*****e poczucie humoru, jak i Ciebie @KAMIL720, że źle wypowiadałem się o twojej frakcji. - Pozdrawiam, PolyskliwY.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin