Siema! Ostatnio przeglądając dysk, zauważyłem, że posiadam wiele nagrań wszelakich zdarzeń na drogach. Postanowiłem to jakoś sensownie wykorzystać i pomyślałem, że mogę zrobić z tego składankę i się nią z wami podzielić. Nie spotkałem się wcześniej z tego typu wideo z naszego serwera, a jedynie z ETS2MP. Z góry chciałbym uprzedzić, że montaż nie jest na wysokim poziomie, nie jestem w tym bardzo dobry. Jestem otwarty na wasze sugestie jak i opinie na temat tego filmiku. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania!