Skocz do zawartości

Vogel

Gracz
  • Postów

    1 352
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Vogel

  1. Vogel

    Bry ;3

    Witam, siemano miłej gry, pompa!
  2. Panie to klasyka jest oczywiście ,że grałem Just Cause 3 ?
  3. https://www.youtube.com/watch?v=Lemao-1btGk Jedno z kilku
  4. Można jeszcze kupić ? Jeżeli tak to jestem zainteresowany tylko jakieś ss'y bym prosił bo nie wiem za bardzo gdzie to jest
  5. Podoba mi się tylko czy to jest na wodzie ? Jeżeli tak no to trochę średnio by to wyglądało z zewnątrz.
  6. Niestety byłem za biedny ,żeby licytować
  7. Nie jest źle ,ale może być lepiej ! btw ładny sultanek
  8. Mi tak wyszło: 1 dzień: 1000 PLN 2 dzień: 1500 PLN 3 dzień: 500 PLN Średnio ale mi się podoba
  9. Ładne podmianki pod dym i ogień
  10. Dawno temu ale grałem Wiedźmin 3 ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin