Skocz do zawartości

Vogel

Gracz
  • Postów

    1 352
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Vogel

  1. Vogel

    Siemanko

    siema siema miłej gry !
  2. Vogel

    Siemanko i narazie :/

    Trzymaj się, pompa!
  3. Vogel

    Hej

    siema, elo, witam
  4. Vogel

    Do kiedyś :-)

    Trzymaj się, pompa!
  5. Vogel

    Witam

    Witam miłej gry !
  6. Vogel

    Żegnam was.

    Trzymaj się, pompa!
  7. Vogel

    Cześć :/

    trzymaj się ,pompa !
  8. Vogel

    Żegnam wszystkich.

    Spędziłem tutaj setki miłych godzin, gram tutaj od stycznia, lecz nadszedł na mnie czas. Odchodzę z kilku powodów. Między innymi konkretne znudzenie grą ,ponieważ osiągnąłem co mogłem oprócz rangi supportera. Odwiedziłem wszystkie frakcje, nawet te które już nie istnieją. A z racji tego ,że byłem wszędzie nie mam co robić na serwerze. Oraz chciałbym pozdrowić kilka osób na moje pożegnanie z tym serwerem: BylemTu Damian. Kasia105 Limitless DeltaRon Bolek. NeX ZbyK xXKarolowkaXx Darknesowaty Kibol KubsoneG XQward Michaler MikotoCross Geloo Vidson Jacka Wszystkie frakcje w których byłem. Wszystkie organizacje w których byłem. Oraz wszystkich graczy za tworzenie tej wspaniałej atmosfery. Na sam koniec Gratuluje Administracji RCon za stworzenie tak wspaniałego serwera. xGN_FX (xGraczNiko_FX) Kończy rozgrywkę 2015-01-30 do 2015-10-28
  9. Vogel

    Hmm... Pa?

    RIP [*] No niestety, narazie.
  10. Vogel

    Pożegnanie Rutek.

    RIP [*] No niestety, narazie.
  11. Vogel

    Pożegnanie Zebra.

    RIP [*] No niestety, narazie.
  12. RIP [*] No niestety, narazie.
  13. RIP [*] No niestety, narazie.
  14. Vogel

    Odchodzę

    RIP [*] No niestety, narazie.
  15. Vogel

    Pozegnanie - DeltaRon/Magik

    RIP [*] No niestety, narazie. Będzie mi cb brakować.
  16. Vogel

    Żegnam wszystkich.

    Kiedyś nadchodzi ten czas, no narazie
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Vogel

    Wracam :)

    Siemano ponownie !
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. No szkoda, narazie Szybkiego powrotu.
  21. Vogel

    Witajcie!

    Siemanko, miłej gry.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin