Spędziłem tutaj setki miłych godzin, gram tutaj od stycznia, lecz nadszedł na mnie czas. Odchodzę z kilku powodów. Między innymi konkretne znudzenie grą ,ponieważ osiągnąłem co mogłem oprócz rangi supportera. Odwiedziłem wszystkie frakcje, nawet te które już nie istnieją. A z racji tego ,że byłem wszędzie nie mam co robić na serwerze.
Oraz chciałbym pozdrowić kilka osób na moje pożegnanie z tym serwerem:
BylemTu
Damian.
Kasia105
Limitless
DeltaRon
Bolek.
NeX
ZbyK
xXKarolowkaXx
Darknesowaty
Kibol
KubsoneG
XQward
Michaler
MikotoCross
Geloo
Vidson
Jacka
Wszystkie frakcje w których byłem.
Wszystkie organizacje w których byłem.
Oraz wszystkich graczy za tworzenie tej wspaniałej atmosfery.
Na sam koniec Gratuluje Administracji RCon za stworzenie tak wspaniałego serwera.
xGN_FX (xGraczNiko_FX) Kończy rozgrywkę 2015-01-30 do 2015-10-28