Skocz do zawartości

Hasiu.*

Gracz
  • Postów

    1 933
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Hasiu.*

  1. Fajnie fajnie, ale nadal troche mało :/ Ref.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Siema! Mnie chyba znacie prawda?! No ale niestety piszę pożegnanko. Po tych 1720h nie mam już ani sił ani chęci do gry na serwerze. Od pewnego czasu jestem traktowany przez pewnego członka ekipy nie jak zwykły gracz a jak osoba którą najchętniej wszędzie by zbanował i odciął od serwera - ot sukces! odchodzę bo nie mam zamiaru się z nim użerać STOP! > https://www.youtube.com/watch?v=2fngvQS_PmQ < klik i zapraszam do lektury. Może kiedyś się zobaczymy Na pewno jeżeli macie ochotę usłyszymy bo na mumblu będę często Już tradycyjnie wymienię kilka osób tych grających lub tych którzy też już odeszli -Lukster555 Łukaszku no co ja mogę o tobie powiedzieć... od zawsze najlepszy, najbardziej zaufany kolega z 4life'a dzięki za wszystko stary za każdy odpał każdą pożyczkę lub po prostu rozmowę! -PluszowY^akaPlushNinja dlaczego wspominam PlushNinje? bo takiego Cię poznałem Pluszak kawał dobrej mordy zawsze mogłem na Ciebie liczyć ^.^ -byalkoo Paweł Ty to z tych którzy już odeszli niestety ale nie mogłem Ciebie tutaj nie zapisać... to tak na prawdę Ty pokazałeś mi 4lifa. Uczyłeś jak zarabiać, gdzie zarabiać ( to chyba oczywiste 26k lp XDPL!) Dzięki mordo! mamy kontakt na facebooku. Mr...Danboss- No co bambusku? też jeden z mniej/wcale widzianych już na serwerze szkoda mordo bo to właśnie ty z byalkiem zatrzymaliście mnie tutaj przez tyle czasu! Dzięki! Grabsio331- Grabsiu Grabsiu! :C Pierwsza osoba jaką poznalem na serwerze, dosłownie pierwsza Dziękuję Ci stary za wszystkie rady, pomoce, zawsze mogłem do Ciebie napisać jak czegoś potrzebowałem, nigdy mnie nie olałeś. Arthur*- Arciu Francuziku mój dobry ryjek z Ciebie choć znamy się stosunkowo niedługo ale nie będe się rozpisywał bo i tak gramy w LoL'a czy CS'a na codzień BANDITO.- Tobie Bandiciak chciałem przede wszystkim podziękować za wszystkie rady dotyczące handlu na serwerze, serio pomogłeś się dorobić Dobry chłopak jesteś! Facebook mordo wbij jeszcze czasem pogadać Krystex*- Wiecznie sie tyraliśmy Krysia, ale jak kumple nie wrogowie o Tobie też nie zapomnę trzymaj sie stary powodzeniu w zrealizowaniu planu z odkupieniem mojego infka! NinjSS- Ty już nie grasz, i pewnie tego nie zobaczysz ale mimo wszystko chciałem Ci podziękować bo długo ze sobą graliśmy s1xxu- Stary trzymaj się tam! powodzenia jeszcze wyższych awansów w SAMD! i mniej PSC kociaku miroszka- Ty już sobie nie grasz misiu :C Papatka! wyślij snapa czasem ;c SnowMan- Handlarzu ach handlarzu... Dzięki za pomoc, rozmowy i inne stary Trzymaj się i też nie PSC'uj już ;x Tigerro- My też się już kawał czasu znamy Pomimo tamtej spiny która mam nadzieje już odeszła w niepamięć Dzięki stary! miło się z tobą grało, rozmawiało i.... ODWALAŁO! bo to właśnie Ty mnie tego nauczyłeś hsdf. - Hasiek! Ciebie stary nie zapomnę jesteś moim top 1 supporterów, byłeś nim i na pewno będziesz! życzę Ci admina Hasiek! zasługujesz w 100%! <3 Arczi* - Stary znamy się moze i nie długo ale jesteś na prawdę bardzo porządnym gościem! Wal śmiało FB jeżeli czegoś potrzebujesz. Hyak - Świetny gość! Dzięki za wszelką pomoc jak i każdy przypał mamy Facebooka w razie czego ;3 ENOMEK. - xEnomie pyszny aromacie sprytu! porządny ryjek jesteś. Dzięki za gierkę i Weed ;> PrzybysZ* - Dzięki za wszystko Będę dobrze wspominał ;> pisz FB. w razie czego hoopak - Jeden z najlepszych administratorów takich po prostu - dla gracza! można było pogadać pośmiać się itp. dzięki hoopaczek! PS. 00. Kirge - XDDDDDDDDDDDDDDDD no co ja mogę napisać innego o tobie Kircz! po prostu XDDDD Baker - Bater to p... świetny gość ;> Trzymaj się baterek FocuS* - Wątpie że przeczytasz ale też byłeś jesteś i będziesz jednym z najbardziej zaufanych kumpli z serwera ;> Trzymaj się. Ruskyy* - Co do Ciebie stary to mam pewność że nie przeczytasz! ale mimo wszystko wiedz że masz tutaj miejsce stary! Emialski - Emial Emial... SoundFM [*] trzymaj sie stary cyganie z szafy Dziewiatka Nafukany Fighter - 3 największych meneli jacy stąpali po ziemiach 4lifa! dzięki mordeczki :> Wojtek. - Najlepszy, jedyny uczciwy i szczery pracownik ówczesnego TSA Wojtuś wszystkiego co najlepsze. KRISU. - mimo że mało gadaliśmy na MM to w grze dużo więcej ;> pomogłeś mi nieraz Dzięki! :> Adik* - najgorszy cejocie Ty! trzymaj się :> Kasia105 - Cześć Staśka TheSokol - też wątpie żebyś w ogóle to zobaczył stary ale trzymaj się ciepło! xTedi - Tedzik mordeczko Trzym sie dobrze MaTTiX - Ty pewnie też nigdy tego nie zobaczysz :C szkoda Matiś żegnaj ;C KNX/Tobiasz63/Altec63 - Siema Ci mimo wszystkich spin itd. ten serwer nie byłby takim jakim jest bez Ciebie TheKruzii/kalahim - Dzięki mordeczki za to że gdy zaczynałem na serwerze i nie miałem ani pieniążków ani ekipy to wy przyjeliście mnie do grona wielkich wtedy prowokatorów <3 mexuu - Pozderki mexiak bankomaciku mój Karmelowaty* - wej 200k pozderka handlarz dzięki za każdy zarobek na tobie Lukasz1393 - Pukaszek <3 my i tak gramy w tiry mordeczko ale serwerowo trzymaj się! XQward - Gruby dzięki za wszystko Widzimy się jeszcze może na tych wakacjach hejuwka Siverius - Tymek miłości moja <3 trzymaj się pozdrów braciszka hdata.exe - cześ handlarzu orzeszków Domatix - elo świrze XDD więcej odwalanka z tobą <3 TheTomson - My też gramy w tiruuuuwki <3 Trzymaj się Tomaszek serwerowo DaszeK - Cześć Pietrek :-) Na pewno o kimś zapomniałem Przepraszam z góry! Trzymajcie sie dobre mordy! Hrydziu*
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Model: ​Sultan. V-Max: ​215 km/h. Pojemność silnika: ​2.2 dm3. Przebieg: 4600 km. Usterki: Brak - igła. Cena: ​Licytacja od 400.000 PLN, Minimalne Przebicie: 10.000 PLN, Kup Teraz: 700.000PLN do negocjacji. ID:19133. Kolor: Biały. Tuning: UP1, UP3, Full Visual, felgi, czerwone podświetlenie licznika, czerwony kolor lamp, wykrywacz fotoradarów, CB-Radio, ogranicznik [brakuje tylko UP2 do Full Tune] Kolor świateł: Czerwony. SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Model: ​Stafford. V-Max: ​190 (?) km/h. Pojemność silnika: ​2.2 dm3. Przebieg: 4765 km. Usterki: Brak - igła. Cena: ​Licytacja od 400.000 PLN, Minimalne Przebicie: 10.000 PLN, Kup Teraz: 600.000PLN do negocjacji. ID: 8036. [jest to 3 pojazd tej marki na 5 możliwych] Kolor: Biały. Tuning: UP1, UP2, UP3, felgi, Błękitne podświetlenie licznika, ogranicznik. Kolor świateł: ​Białe. SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Model: ​Pony. V-Max: ​140 km/h Pojemność silnika: ​1.6 dm3. Przebieg: 15 km. Usterki: Brak - igła. Cena: ​Licytacja od 500.000 PLN, Minimalne Przebicie: 10.000 PLN, Kup Teraz: 600.000PLN do dużej negocjacji. ID: 21660. [pierwszy na serwerze] Kolor: Biały. Tuning: UP1,UP3, felgi. Kolor świateł: ​Białe. SS'y Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: ​Jeżeli cena pojazdów mnie nie zadowoli, pojazdy pozostaną u mnie i ich nie sprzedam.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Powodzonka wszystkim w rekrutacji na Supporcika pysznego :D

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Zmieniono status wątku z: Oczekujący na rozpatrzenie na: Oczekujący na wykonanie akcji
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Dzien dobry, witam serdecznie :)))

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin