Witam
Jako, iż zatoczka nie ma żadnych znaków, które uprawniają do zaparkowanie pojazdu. Odholowałem Pański pojazd.
Miejsca dla postoju pojazdów powinny być oznaczone jednocześnie znakami poziomymi i pionowymi, a z tego co widzę na załączonym przez ciebie dowodzie brak jakichkolwiek znaków poziomych a także pionowych.
● Zabrania się holowania pojazdów z parkingów, na których nie ma określonych linii parkingowych, za wyjątkiem pojazdów blokujących ruch bądź nieprawidłowo zaparkowanych.
Co do takich parkingów jest jeden wyjątek podany w taryfikatorze, który mówi nam: ● Parkowanie wzdłuż The Strip dozwolone jest tylko i wyłącznie w sposób przedstawiony na poniższym zdjęciu: https://imgur.com/a/qexyHzZ
Tutaj dowód odholowania pojazdu: https://imgur.com/a/1T7Ieek