Skocz do zawartości

s00pcan

Gracz
  • Postów

    142
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez s00pcan

  1. Siemanko, to znowu ja, ostatni odcinek się wam spodobał, więc w tym odcinku mam dla was kolejny konkurs dla widzów i wyłoniłem zwycięzcę poprzedniego konkursu plus, rozdałem trochę sianka jako Mikołaj, Dobrego dzionka dla wszystkich oglądających
  2.  Odcinek z rozdawania pieniedzy na swieta z 4life'a plus konkurs dla widzow w trakcie filmu na kaske :P

  3.  Tak dla przypomnienia

     

  4.  

    Jak ktoś nie widział odcinka to zapraszam

  5. Siemanko, to ja po długim czasie od gry w mta, postanowiłem przetestować kasyno i sprawdzić czy uda się mi coś wygrać gdy postawie 100 tysięcy, udało się ale ile? Sprawdź sam, dodatkowo w filmie znajduje się konkurs dla oglądających na sianko, pozdrawiam dobrego dzionka
  6. s00pcan

    Tatuś wrócił :P

    No elo chłopaki i dziewczyny zebrane pod tym postem, kto zna ten zna odcinek po dość długiej przerwie na życzenie wielu z was, jak wam się spodoba to lajkiem możecie zarzucić. Taki o odcinek z powrotu, a co więcej to sprawdźcie sami. 5!
  7. Już nie bawem, powrócą filmy i live z 4life'a na tym skromnym i super kanale ;D - youtube.com/s00pcanTV

  8. Siemanko, tak jak obiecałem w ostatnim odcinku nagrałem pościg, jak mi poszło? Czy mnie złapali? Wbijaj sprawdź to sam Jakim pojazdem jest nowy demon, i czy jest lepszy od poprzedniego? Musisz to zobaczyć. Wpadaj. Pozdrawiam s00pcan.
  9. Siemanko, wracam po 9 miesięcznej przerwie od serwerka.. Starsza gwardia pamięta na pewno odcinki z seri top 5 i tak dalej.. Co tu dużo opowiadać odcinek o powrocie sprawdzałem mniej więcej co i jak, Jak jesteś ciekawy co tam się wydarzyło. To wpadaj :
  10. Panie deszcz Myślę ze wciąz ciebie robiąc taki film
  11. Ale mnie to boli ze mam bana . Chyba się rozpłacze . xD nie.
  12. Z odcinka na odcinek jesteś coraz wiekszy i Głupszy xD
  13. @ZbyK.gg To co nastepne ocenianie kopalni ?
  14. To tak, Film był prowokacja, Dostalem od widza nagranie wraz z pomysłem ze on nagra ja podłoze głos cała historia .
  15. Siema,siema nie spodziewaliscie sie mnie tutaj a jednak jestem i nagrałem nawet odcinek (Nie ma przeklenstw) Jest to filmy w ktorym są prezentowane zarobki na 4life w pracy kurier Juz były odcinki przed banem Z tej seri Czy ta praca sie opłaca lecz jej nie dokończyłem. W tym odcinku przetestowałem prace kuriera i pokazalem plusy i minusy ogladaj
  16. Siema,siema nie spodziewaliscie sie mnie tutaj a jednak  tutaj odcinek : 

     

    1. AdiK..

      AdiK..

      Czego więcej można spodziewać się po takiej osobie. :) 

    2. AdiK..

      AdiK..

      No i koniec omijania. :) 

    3. s00pcan

      s00pcan

      @AdiK. To tak, Film był prowokacja, Dostalem od widza nagranie wraz z pomysłem  ze on nagra ja podłoze głos cała historia . :D 

    4. AdiK..

      AdiK..

      No to ten gracz ma problem :/.

    5. s00pcan

      s00pcan

      @AdiK.A tam chłopaki na zartach sie nie znacie xD 

  17. Odcinek z innej beczki : 

     

  18. s00pcan

    Nowa Praca - Kopalnia

    +10 Skumał jedyny przekaz filmów.
  19. s00pcan

    Nowa Praca - Kopalnia

    Po 1 . To Liczby nie kłamią . Twierdzisz ze nie mam pomysłów a robisz film z prankiem na siostrze jestes je****m hipokrytą . Po 3 Jak sie mi coś nie podoba to omijam to szerokim łukiem Juz ci raz synu napisałem nie podoba się to nie oglądaj Po 4 Moje filmy są robione w celach humorystycznych .. PO 5 porównujesz mnie z poziomem przedszkola a nagrywasz filmy dla dzieci z wodogłowiem . Nie podoba sie nie oglądaj polecam to robić każdemu Jak tak cie uszy bolą lub mama słucha to nie wchodz na filmy .Nie bede udawał stucznej osob dla publiki I powstrzymywał sie w 100 procentach od przeklenstw . Nie pozdrawiam Drame szukaj gdzie indziej
  20. s00pcan

    Nowa Praca - Kopalnia

    xD, Edit: "Jusz nie bende pszeklinał szora Chopacy"
  21. s00pcan

    Nowa Praca - Kopalnia

    od 5:10 masz pokazana prace do konca widac ze nie oglądałeś . W skrocie co sie robi każdy ogarnie Pokazałem jak działa
  22. s00pcan

    Nowa Praca - Kopalnia

    Czysty gameplay.. Nie musze ratować gameplayu jakimiś montazami , Jak inni youtuberzy
  23. s00pcan

    Nowa Praca - Kopalnia

    Siema,siema jako 1 wrzuciłem odcinek z nowej pracy wbijaj jak nie widziałeś zapraszam . Jak sie spodoba I bedziesz chciał wiecej napisz w komentarzu To bez zbednego zostawiam was tutaj z tym materiałem
  24. Nowa praca : KOPALNIA WBIJAJ

     

  25. TOP 5 Easter Eggow W gta sa Wbijaj

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin