Siema,siema dzisiaj odcinek z 4lifa W którym będe uciekał taksowką . Czy uciekłem? Sprawdzajcie sami. będzie niedługo więcej takich materiałów wiec jak się spodoba to możecie zostawić lajka i Jak chcecie być na bieżąco to dajcie suba . Zapraszam do oglądania
Siema,siema jestem s00pcan , I przychodze do was z odcinkiem z seri Czy ta praca sie opłaca? I dzisiaj pod lupe bierzemy kosiarki ,Chcesz wiedziec czy warto pracowac w tej pracy ? wbijaj I zostaw
po sobie lajka jak sie spodoba i skomentuj film , I jak chcesz być wiecej zostaw suba :
Siema,Siema wleciał odcinek z seri Czy ta praca Sie Opłąca? I dzisiaj pod lupe bierzemy prace smieciarki ,testowałem czy ta praca sie opłaca Niewiesz czy ta praca sie opłaca? Wbijaj na odcinek strzel lajka jak sie spodobało i zostaw suba jak nie chcesz przegapic Kolejnych materiałow , Zapraszam do ogladania !
Siema,siema nowy odcinek wleciał dzisiaj pouciekamy przed Sapd Nawet fajnie wyszło ,Jak sie komuś nudzi zapraszam Jak sie spodoba mozećie strzelić lajka i suba A ja wam tu wklejam filma : MIłego ogladania :
Siema,siema dzis przychodze do was z nowa seria na kanale pt. Czy ta praca sie opłaca I w tej seri Testuje wszystkie prace na 4life Czy są opłacalne dzisiaj pod lupe wzielismy prace Tunera czy jest ona opłacalna Sprawdzcię sami Jak sie wam już materiał spodoba To strzelcie lajka I suba mozecie dać
Siema,siema Nowe top 5 wleciało na moj kanał , dzisiaj wybrałem top 5 zmapowanych Domków ,Ranking Został wybierany na podstawie mojej opinii .Chciałbyś zobaczyć jak wyglada zmapowany domek? Wbijaj i oceniaj pozdro :
Siema ,siema . Dzisiaj kolejny odcinek z seri top 5 , W owym odcinku zaprezentuje wam top 5 pojazdów do 25k Według mojej opinii ,Jesteś nowy? NIewiesz co wybrac? Wbijaj na ten niesamowity materiał ,Daj suba i łapke i ee Napisz komentarz W sumie tu tez mozesz polubic i zaobserwować :
Siema siema, Dzisiaj przychodzę do was z odcinkiem z naszego serwera, W ktorym zaprezentuje wam top 5 Rzadkich pojazdów . Owe pojazdy dobierałem pod wzgledem Rzadkośći danego pojazdu. Niewiesz jakie pojazdy są rzadkię? Wbijaj Jak sie spodobalo strzel suba i lapke i napisz jakis fajny komentarz
Siema siema, Dzisiaj przychodzę do was z odcinkiem z naszego serwera, W ktorym zaprezentuje wam top 5 motocykli . Owe motorki dobierałem pod wzgledem vmaxu jak i wygladu. Niewiesz jaki motorek wybrac? Wbijaj Jak sie spodobalo strzel suba i lapke i napisz jakis fajny komentarz