Słucham ? To jakaś forma żartu czy o co chodzi ?
Miałeś przysłowiowe "z/w" i pracownik z innej frakcji oskarżył mnie w prywatnej wiadomości do Ciebie o coś na co nawet nie ma dowodów, a ty z samych słów które nie są warte nic bez podparcia ich dowodami z góry odbierasz mi możliwość prowadzenia pojazdu zarządu będąc z tobą ? Zachowanie warte zdecydowanie członka zarządu - miałem cię za trochę innego.
Nie wspomnę o sytuacji sprzed skargi gdy miałem dostać "Zakaz prowadzenia pojazdów frakcyjnych" przez okres 3 dni za rzekome staranowanie frakcji, na które do teraz nie ma żadnych dowodów. Dobrze, że nie jestem tak głupi za jakiego niektórzy mnie postrzegają i z uśmiechem od ucha do ucha wybrałem skargę. Teraz pozostaje tylko czekać na jej odrzucenie.
@Kariz Mega słabo z twojej strony... Ale nie od dziś wiadomo, że prawdziwe "ja" ukazuje się z czasem.
EDIT: Co z tego, że dostałem skargę ? Postaw się na moim miejscu. Wyobraź sobie sytuację, w której ja piszę: "Kariz skakał z MC, nie mam dowodów, ale są świadkowie, którzy mogą to potwierdzić." - Czy sądzisz, że po czymś takim zostałbyś na przykład usunięty z zarządu ? Bez żadnych dowodów ? Albo zostałyby wyciągnięte jakiekolwiek inne konsekwencje ? Moim zdaniem nie. Ale z twojej perspektywy, co widać po tym, że już sobie z tobą zarządem nie pojeżdżę, po napisaniu takiego bełkotu skarga byłaby rozpatrzona pozytywnie. Czyż nie ? @Kariz