Skocz do zawartości

Bravo.

Gracz
  • Postów

    348
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bravo.

  1. Po tych 550 godzinach, spędzonych z moim ukochanym społeczeństwem na 4 Life, poznaniu mnóstwa mega osób, głównie we frakcjach, po tysiącach przetrwanych taranów ze strony najbardziej profesjonalnych odwalaczy. Przyszedl czas powiedzieć: Cześć !
  2. Przyjemnie oglądało mi się odcinek, o ile bedzie ich więcej i również tak zmontowanych to nawet będzie subik. (A tak na przyszłość to fajnie jakby chociaż raz lub dwa bylo RP :3)
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Bravo.

    Skarga na sebiszcz223

    No cóż, nie chciałem sie wypowiadać, ale jednak muszę, bo myślałem ze skarga słuszna dopóki nie zwrocilem uwagi na jeden aspekt. Skoroż jesteś osobą Myślącą i skłonną do pisania skarg to powiedz mi czego nie wolno robić przez linię podwójną ciągłą ? O tak dokładnie - wyprzedzać. Tym samym pretensje miej do znajomości własnej, kodeksu ruchu drogowego. I zeby nie było, droga ta jest jednopasmowa co osoba z poziomem inteligencji mrówki by zauważyła, a przez to ty nie masz prawa w tamtym miejscu wyprzedzać. A to ze zostałes staranowany czego na tych ss'ach nie widać jest wynikiem twoich umiejętności Jazdy i zachowania dystansu do innego uczestnika ruchu. EDIT: Ajj ty to człowieka umiesz rozbawic, do kabaretu byś się nadawal, z reszta po co ja z tobą dysktuje jak ty snujesz opowieści bez dowodów potwierdzających. Peaceeee jou.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Bravo.

    Coś do 150k.

    Satysfakcjonujący mnie pojazd zdołałem zakupić, tym samym temat można zamknąć.
  10. Zamknijcie ten temat. W posiadaniu tego pojazdu jestem juz ja.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Bravo.

    Coś do 150k.

    Tylko jest pewien mankament. Teraz mam 90k, jutro dostanę 40k a 09.07 30k, tym samym nie dalbym calej sumy od razu, da rade ? :3
  13. Bravo.

    Skarga na

    Akademik był już na miejscu a było 2 poszkodowanych, a to, że jechałem tam tą karetką wynikło z mojego niedoinformowania.
  14. Bravo.

    Skarga na

    Dobra już się ucisz, bo kompletnie się nie znasz na RP.
  15. Bravo.

    Skarga na

    BAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHa Miałem się już nie wypowiadać, ale ty jesteś członkiem jakiegoś kabaretu. "W prawdziwym życiu..." Ty się dowiedz jaka jest różnica pomiędzy RP a RPG :P. I proszę nie pisz już takich rzeczy bo oplułem monitor przez ciebie :C.
  16. Bravo.

    Skarga na

    Nie wiem gdzie to wyczytałeś, chyba, że jesteś na tyle inteligentny, że stwierdziłeś to po tym, że byłem w karetce akademickiej. W celu ratowania ludzkiego życia mam do tego jak najbardziej prawo. Spieszyłem się, celowo nie dachowałem. A teraz coś do Ciebie. Twoja skarga mi lata. Robiłem to co wolno mi robić będąc pojazdem uprzywilejowanym. NIKOGO nie staranowałem, czyli środki ostrożności zachować musiałem. Jesteś żałosnym typem człowieka, i nie mam zamiaru dyskutować z kimś twojego pokroju bo dla mnie jesteś nie wart nic, tym samym czekam tylko i wyłącznie na zarząd a dalszego wypowiadania zaniechaj. JEDYNE co mogę sobie zarzucić to to, że byłem w karetce sam i jechałem nią na wypadek, o czym dopiero po fakcie zorientowałem się, że nie mogę. A nauczony tak zostałem przez szkoleniowca. ŻEGNAM.
  17. Bravo.

    Coś do 150k.

    Myślę, że się dogadamy Kiedy będziesz ?
  18. Bravo.

    Coś do 150k.

    Kusząca oferta. Myślę ze mogę na to pójść. Ale tak jak w temacie, powyzej 150k nie wychodzę. Jak tobie to odpowiada to okay.
  19. Bravo.

    Coś do 150k.

    Model: Coś Pojemność silnika: Minimum 1.6 Przebieg pojazdu: Bez znaczenia. Cena: Do 150k Dodatki: mogą być, nie muszą. Coś od siebie: Czekam na oferty.
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Tahoma 1.6 podświetlany licznik, fele - 50k
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin