Skocz do zawartości

Moszu

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Moszu

  1. Przyjemna audycja. Ogólnie to polecam.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Za tyle to 2.0 bez bakow
  5. 1 sultan 2. 2 ft bez nitra ABS i wykrywacza / 2 sultan 2. 2 ft bez nitra chyba tyle
  6. 43261/44437 - ten po prawej raczej poglądowo
  7. 43261/44437 - ten po prawej raczej poglądowo
  8. 43261/44437 - ten po prawej raczej poglądowo
  9. Moszu

    Lock

    43261/44437 - ten po prawej raczej poglądowo
  10. Ale es xDDDDD @LuKi16

    128801577_4116626878352631_11682802702078630_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=J1N3_RvIjXAAX-VU703&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&tp=6&oh=b45ac03ce7a06bff093c8ad7d73dd2b2&oe=5FEDE317

    1. kejrun
    2. Moszu

      Moszu

      Jak 0, przecież pisze ze 10 XD 

    3. LuKi16

      LuKi16

      @MoszuWtf co w tym ez jak sam mam diamenta II XD 

    4. Moszu
  11. Potrzebujemy 2 osób do Phasmohobia, jeżeli ktoś chce piszcie to mnie lub @Kenny.gg

    1. stefan009

      stefan009

      ja mogłbym ale posram sie ze strachu ;-;

  12. Moszu

    Sandkinga

    69336 + jakaś dopłata
  13. 69336 pojazd chyba ma szyby 20% ale nie pamiętam bo go nie używam + 570k dopłaty
  14. ostatnio mnie nie uratował i umarłem
  15. znaczy nie za sulatan, chce kupić sultana Podaj cene KT na pv
  16. interesują cie wymiany za sulatana? EDIT: 800k jak mi @Kenny.gg wkońcu odda!!!!!!!!
  17. Komu poszedł sultan jak można wiedzieć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin