Skocz do zawartości

Moszu

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Moszu

  1. Polecacie jakąś gierkę survival // na steamie.

    1. shvky
    2. Hinox
    3. Moszu

      Moszu

      @shvky też o tym myślałem ale Kenny chyba nie chce XD

    4. shvky
    5. matvs.

      matvs.

      Green Hell, fajna gierka, z dobrze rozwiniętą fabułą, może nawet lepiej od The Forest'a.

  2. Moszu

    Off-topic motoryzacji

    Jak twój pojazd ma hydrę i UP3???
  3. Co słychać?

    Miłego Dnia.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Moszu

      Moszu

      A też dobrze, tylko że jeszcze szkoła jest :( Where is a ŚWIĘTA! "__"

    3. Kenny.gg

      Kenny.gg

      Tobie tylko jedno w głowie.

    4. Moszu
    5. Kenny.gg

      Kenny.gg

      A no tak jeszcze ja

    6. stefan009

      stefan009

      no te fajne dziewczyny są co na teledysku, na fame mma też fajne były 

  4. 610k cofam jednak nie chce przepłacać
  5. Da radę odpowiedzieć czy nie za bardzo? Bo chce się zorientować czego nie ma.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Co ty zrobiłeś ;(

  8. Czego brakuje sultanlowi do FT?
  9. Nick funkcjonariusza: @Nudzio., @Ferdel1111 @VenomeQ @BloodD @Qubi21 @VEENQ @Aksiu @jacvb @Banzaj. Data i godzina zdarzenia: 14:20 dnia dzisiejszego. Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz @Qubi21 rozpoczął za mną działania pościgowe, po 20 minutach uciekania, wpadłem do banku, poddałem obywatela, wtedy przyjechała jednostka S.W.A.T , którą dowodził @Ferdel1111, po negocjacjach wypuściłem zakładnika i podjąłem próbę ucieczki i radiowozy od razu wznowiły za mną pościg, po paru minutach w okolicach tunelu pod farmą miałem poważny wypadek, uderzyłem o betonowy most i wpadłem do rowu, funkcjonariusze od razu postanowili mnie ratować, lecz miałem zablokowane nogi. Od tego momentu przyjechało SAFD i próbowali mi pomóc lecz to się nie powiodło. Bardzo dziękuje za Role'Play z waszej strony. kc Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/GnZOoHf Ja, Moszu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania pochwał , rozumiem go i w pełni akceptuje.
  10. Za ile sprzedałeś jak można wiedzieć?
  11. To wolę sobie już na nitrze za 1.1kk, co do oferty 355k żeby pkt nie było.
  12. Neguję ofertę, soreczka ale znalazłem coś lepszego.
  13. 515k więcej przepłacać nie będę, muszę jeszcze lampy tam dać.
  14. Mógłbyś napisać do brakuje do FT, jest bardzo dużo rzeczy z vizu i nie potrafie oszacować kwoty.
  15. Moszu

    Kupie pojazd do 1kk

    Chyba ciemnoniebieskie
  16. Moszu

    Kupie pojazd do 1kk

    FT bez up 2 i ABS i nitra
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin