Skocz do zawartości

Moszu

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Moszu

  1. Pa co tu się stanęło @Natasza*-*
  2. Jednak dziś ogłoszę wyniki konkursu.

    1# @skinnypablo wygrywa 10k 

    2# @Szadek wygrywa 6k

    3# @Basher wygrywa 4k  

    Dziękuje @Kenny za wybranie zwycięzców.

    Zwycięzców proszę aby odezwali się do mnie na serwerze lub forum <3.

    1. skinnypablo
    2. Szadek

      Szadek

      Ło cie królewiczu kochany. Ja ci tak dziękuję królewiczu moja pierwsza wygrana. Bóg wynagrodzi ci w dzieciach

  3. Moszu

    Nabij sobie Repke V2.

    Reszta oddana lecimy po 500
  4. 800k elegy Mordeczko chociaż powiedz czy ta cenka cię interesuje @Felixele
  5. Stinger Manana czy perek
  6. sultan 1.8 up1 lampy // bo ten twoj taki sredniawy Nebula czy Bravura
  7. Moszu

    Nabij sobie Repke V2.

    Witam, witam i o repki pytam.
  8. Elegy 720k i biorę nawet teraz
  9. Mi nie ale koledze z patrolu owszem Czy kiedykolwiek byłeś we frakcji?
  10. Moszu

    Skarga na @Moszu

    Uszanowanie. Police Officer I Moszu. San Andreas Police Departament. Dobrze opisując całą sytuacje od początku. Zatrzymałem Cię za skracanie lawetą, zatrzymałeś się i zrobiłem rutynowe zatrzymanie, po czym sprawdziłem Cię w MDT i miałeś wpis za ucieczkę przed SAPD więc kazałem Ci opuścić pojazd i zakułem Cię. Odpuściłem ci wtedy sprawę z skracaniem i pisałeś ,że odsiedziałeś swoją karę, zapytałem się Ciebie czy masz jakiś dowód , po czym odpisałeś mi , że "co ja mam nagrywać" albo coś w tym stylu i pojechaliśmy do więzienia. Podczas wkładania ciebie wyszedłeś z serwera i wrzuciłem Cię za ucieczkę przed PD i za wyjście z serwera. Oczekuje na zarząd.
  11. Moszu

    Coś do 620.000PLN

    Ojoj śmieszne. Bardzo.
  12. Moszu

    Coś do 620.000PLN

    Model: każdy Pojemność silnika: 1.8/2.0 Przebieg pojazdu:---- Cena: do 620k Dodatki: Wszystko rozpatrzę Coś od siebie: Czekam na propozycje
  13. Moszu

    Kupie ELEGY 2.0

    Model : Elegy Pojemność 2.0 Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: Czekam na propozycje. Dodatki: Full UP'y , Lampy ***czerwone*** , szyby 20% , atrapa najlepiej duża lub 2 małe , zderzaki fele wydechy itp. klucze rejka , lpg jakieś baki ,licznik , Coś od siebie: Najlepiej to co napisałem ale może być coś innego z dodatków ale lampy czerwone muszą być.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin