Skocz do zawartości

Comandos321

Gracz
  • Postów

    84
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Comandos321

  1. Za to cwaniakowanie karma wróciła z podwójną siłą może się czegoś nauczysz :))

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. nestixx

      nestixx

      Bo mu odpisujesz xD? I dajesz się prowokowac no ale nie moja w tym bajka elo idę w chinola grać 

    3. k0niex

      k0niex

      siema, ide grac w mc z kolegami 

       

    4. Comandos321

      Comandos321

      Piszę co myślę a jak wy to odbieracie to wasza sprawa.

    5. k0niex

      k0niex

      dobra elo jak cos to JUTRO ODPISZE BO GRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM

    6. k0niex

      k0niex

      a tak btw to nie placz next razem w reporcie ze 'zamknij morde'do cb napisalem xdxdxdx

  2. Kolega nie podbija bo zależy mu na kupnie
  3. Całkiem git ale nie do końca
  4. Wyżej masz ofertę 800 za Staffa to podbijaj
  5. Comandos321

    Pokaż swoją twarz

    Siema to ja byki Dzięki @PREZES_1337* za nominacje Nominuje: @Calvin. @Domciol @Biskup*
  6. Model: Tahoma ID: 2511 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 19073 KM Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna (DC00001 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Bak benzyna 35 dm3 Bak gaz 75 dm3 szyby 40% lampki carot Cena: Offki Coś od siebie: Fajne auto pierwsze na serwerze ładnie się rozpędza jak i prowadzi zapraszam do składania ofert (Cena nie będzie odpowiadać auto zostaje ze mną) SS’y: Foty od @Peter_Gryfter Czas na perełkę... Model: Stafford ID: 46770 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 18081 KM Dodatki: progi (1017), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1085), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( STAFFIK), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Baki 90/75 lampy żółte Cena: Offki Coś od siebie: Kozackie auto dla kogoś kto lubi się wozić (Cena nie będzie odpowiadać auto zostaje ze mną) SS’y: Również od @Peter_Gryfter
  7. Wymiana za Pierwszą tahome na serwerze ft szyby 40 brakuje tylko baku na benzynke ale i tak tylko się lata na gazie więc no + mogę coś dopłacić jestem zainteresowany mega myślę że się dogadamy
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Siema to ja oddane repki es?
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dajesz reakcje-ja ją oddaję Tobie
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Dajesz reakcje=oddaje reakcje jeśli bym nie dał upomnij się na forum/gra
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin