Treść wątku:
Twój nick:Comandos321
Nick członka frakcji: @Kozixon
Powód napisania pochwały: Godny pracownik TSA który przyjeżdża na zawołanie i nie pisze jak inni ,,zrób reloga,, lub ,,nie chce mi się,,... Jest to godny pracownik w tej frakcji
Dowody:[2018-03-20 20:01:57] [Output] : << Comandos321 [201]: mordo[2018-03-20 20:02:02] [Output] : >> Comandos321 [201]: ta?[2018-03-20 20:02:14] [Output] : << Comandos321 [201]: potrzebuję transportu[2018-03-20 20:02:20] [Output] : >> Comandos321 [201]: gdzie i jade[2018-03-20 20:02:34] [Output] : << Comandos321 [201]: Kurier ft[2018-03-20 20:02:38] [Output] : >> Comandos321 [201]: jade[2018-03-20 20:02:47] [Output] : << Comandos321 [201]: Dziena[2018-03-20 20:04:37] [Output] : Comandos321 [201]: Na magazyn poproszę[2018-03-20 20:04:46] [Output] : Kozixon [289]: Za kurs będzie pobierana stawka za kilometr według Taksometru.[2018-03-20 20:04:49] [Output] : ✔ Otrzymałeś/aś 200.00 PLN od gracza Comandos321.[2018-03-20 20:04:55] [Output] : Comandos321 [201]: I to się szanuje[2018-03-20 20:05:21] [Output] : Comandos321 [201]: Piszesz i typek jedzie a nie ,,nie chce mi się,, albo zrób sobie rlg..[2018-03-20 20:05:37] [Output] : Kozixon [289]: nie powinni[2018-03-20 20:05:43] [Output] : Kozixon [289]: tak pisac[2018-03-20 20:05:52] [Output] : Comandos321 [201]: No ale wiesz ja nic sam nie zrobie [2018-03-20 20:06:02] [Output] : Kozixon [289]: luz po to jest tsa[2018-03-20 20:06:14] [Output] : Comandos321 [201]: Już wiem po kogo pisać [2018-03-20 20:06:55] [Output] : Kozixon [289]: Jesteśmy na miejscu, myślę że się spisałem, życzę miłego dnia i polecam się na przyszłość.[2018-03-20 20:07:00] [Output] : Comandos321 [201]: Dziękuje[2018-03-20 20:07:03] [Output] : Kozixon [289]: thx
Coś od siebie: Polecam pracownika jest uczciwy i miły należy się pochwała