Skocz do zawartości

Comandos321

Gracz
  • Postów

    84
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Comandos321

  1. Model:Hotknife ID:22547 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu: 19k Dodatki: felgi (1025), moduł UP1, tablica rejestracyjna (P I M P ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkościCena: 410k do negocjacji Coś od siebie: Jest to 8 hotknife na serwerze ma bardzo ładne rgb paintjob'a oraz unikatowe lampki super przyśpiesza jak i wygląda zapraszam do składania ofert SS’y: https://imgur.com/a/jzE4gI1
  2. Comandos321

    Relacje z G1

    Przemyślimy tą opcje
  3. Comandos321

    Relacje z G1

    Witam dziś o godzinie 21:00 rozpoczął się zlot G1 Zlot był organizowany przeze mnie oraz @hubi4321 Auta oceniałem wraz z @hubi4321 Zaczęliśmy oceniać auta po 30 minutach Podium Pierwsze miejsce: @WooNski Drugie miejsce: @Kozixon Trzecie miejsce: @Smietana* Gracze, którzy przeszli wstępne ocenianie aut. Finaliści G1 Dziękuję wszystkim za obecność na G1 z każdym następnym eventem będzie co raz lepiej. Planuję wprowadzić nowe formy zabawy na G1 typu pytania i tym podobne. Dziękujemy frakcji SAFD za pomoc w organizowaniu G1 myślę, że się podobało!
  4. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 398, 399, 400 Cena za dobę: 180 pln Lokalizacja: LS Marina Cena: Offka na serwerze 20k SS’y:PoniżejCoś od siebie: Licytacja domku z dostępem do wody, pomieści około 20-25 aut, offka zapraszam do licytacji ! !
  5. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 654 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Richman Cena: offki SS'y: https://imgur.com/a/CVAHYqnCoś od siebie: Zapraszam do składania ofert fajna posiadłość !
  6. Sell domek z dostepem do wody pomiesci okolo 20/25 pojazdow 3 blipy ! LS marin offki /pm
  7. Model: Hotknife Pojemność silnika: 1.6 najlepiej  Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: do 300-370k Dodatki: najlepiej czyste/lekkie tune Coś od siebie: czekam na offki na pewno się dogadamy zapraszam do składania ofert
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Szkoda ,żę odchodzisz miło cię wspominam Powodzenia mordo!
  10. Szkoda ,że odchodzisz Powodzenia !
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Treść wątku: Twój nick:Comandos321 Nick członka frakcji: @Kozixon Powód napisania pochwały: Godny pracownik TSA który przyjeżdża na zawołanie i nie pisze jak inni ,,zrób reloga,, lub ,,nie chce mi się,,... Jest to godny pracownik w tej frakcji Dowody:[2018-03-20 20:01:57] [Output] : << Comandos321 [201]: mordo[2018-03-20 20:02:02] [Output] : >> Comandos321 [201]: ta?[2018-03-20 20:02:14] [Output] : << Comandos321 [201]: potrzebuję transportu[2018-03-20 20:02:20] [Output] : >> Comandos321 [201]: gdzie i jade[2018-03-20 20:02:34] [Output] : << Comandos321 [201]: Kurier ft[2018-03-20 20:02:38] [Output] : >> Comandos321 [201]: jade[2018-03-20 20:02:47] [Output] : << Comandos321 [201]: Dziena[2018-03-20 20:04:37] [Output] : Comandos321 [201]: Na magazyn poproszę[2018-03-20 20:04:46] [Output] : Kozixon [289]: Za kurs będzie pobierana stawka za kilometr według Taksometru.[2018-03-20 20:04:49] [Output] : ✔ Otrzymałeś/aś 200.00 PLN od gracza Comandos321.[2018-03-20 20:04:55] [Output] : Comandos321 [201]: I to się szanuje[2018-03-20 20:05:21] [Output] : Comandos321 [201]: Piszesz i typek jedzie a nie ,,nie chce mi się,, albo zrób sobie rlg..[2018-03-20 20:05:37] [Output] : Kozixon [289]: nie powinni[2018-03-20 20:05:43] [Output] : Kozixon [289]: tak pisac[2018-03-20 20:05:52] [Output] : Comandos321 [201]: No ale wiesz ja nic sam nie zrobie [2018-03-20 20:06:02] [Output] : Kozixon [289]: luz po to jest tsa[2018-03-20 20:06:14] [Output] : Comandos321 [201]: Już wiem po kogo pisać [2018-03-20 20:06:55] [Output] : Kozixon [289]: Jesteśmy na miejscu, myślę że się spisałem, życzę miłego dnia i polecam się na przyszłość.[2018-03-20 20:07:00] [Output] : Comandos321 [201]: Dziękuje[2018-03-20 20:07:03] [Output] : Kozixon [289]: thx Coś od siebie: Polecam pracownika jest uczciwy i miły należy się pochwała
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin