Skocz do zawartości

BOCHA

Gracz
  • Postów

    663
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BOCHA

  1. Może jako jedyny zacznę, 270k
  2. Halo panie kierowniku, kto teraz nauczy mnie latać sandkingiem, tak jak kiedyś?
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. BOCHA

    Skrzynka na Lawete

    @Rodzaje poproś może @DreeY o pomoc, jest to magik w programie 3ds max, który potrafi weksportować plik z owego progranu, aby MTA je odczytało
  5. BOCHA

    Skrzynka na Lawete

    Po raz kolejny prezentujesz te ohydną "skrzynkę na lawetę", znowu używasz tych strasznych tekstur..... Pobierz może blender'a, 3ds max'a lub ZModeler'a i zrób w końcu coś na co da się patrzeć i jest użyteczne..... Znowu jest jest to ohydne I znowu na tej twojej "innowacyjnej" skrzynce są tekstury budynków....
  6. BOCHA

    @lock

    Masz 1000h I co myślisz że jesteś lepszy xd? Co do tej twojej bukaki, może jest to "rzadki" pojazd, jednak tylko dlatego że nikt go nie chce.
  7. Widzimy się za tydzień :d

  8. No to zobacz co to znaczy prawie ft xd
  9. Weź może zobacz co to znaczy ft
  10. Ahhh, zaczyna się czas na bezsensowne kary.

  11. BOCHA

    Osiedle doherty

    No to naczelny cejot wyrazi swoją opinię na temat tej mapy, ta brama wjazdowa jest paskudna i strasznie szpeci teren, brak parkingów na terenie osiedla również będzie dość sporym problemem, pełno identycznych domów nie jest dobrym pomysłem.
  12. 876h @BOCHA. taki pseudo maper
  13. Sabre 2.2 ft Bak 35 lpg 50 2 klucze +dopłata?
  14. BOCHA

    Buffalo 2.2

    Sabre 2.2 ft Bak 35 lpg 50 brak nitra + dopłata?
  15. Sabre 2.2 FT bak 35 LPG 50 2 klucze + ile dopłaty?
  16. BOCHA

    [ME] Interior przebieralni

    Tworząc te mape wzorowałem się na sklepie w którym sam kupuje ubrania, chciałem żeby był najbardziej podobny, więc aby go dokładnie odwzorować stworzyłem makietę terenu fort carson.
  17. BOCHA

    Skrzynka na Lawete

    Boże.... Nie możesz nałożyć tekstury z kontenera, tylko nakładasz jakieś paskudne tekstury? Szkoda gadać...
  18. BOCHA

    Model stołu operacyjnego

    Fajnie to wygląda, ale jakoś strasznie cukierkowe te tekstury. Nie znam się na modelach i nwm czy tak jest zawsze, ale takie jest moje zdanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin