Skocz do zawartości

BOCHA

Gracz
  • Postów

    663
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BOCHA

  1. Kiedyś może i tak było, teraz ( z tego co mi wiadomo ) nie można takich rzeczy kupować u aRCON.
  2. BOCHA

    Do zamknięcia

    Nikt nie ma żadnego fajnego autka
  3. Do jest w nim takiego że jest pod projekt?
  4. BOCHA

    Zgarnij 150.000 PLN!

    Ciekawe skąd pieniądze na to
  5. 16 @P.ESCOBAR @J_Barton_Apelacja @E30 @W_T_F @G17M0 Edit: @Mr_Magulon poprawione
  6. BOCHA

    Do zamknięcia

    Model: sportowy, miejski, wyczynowy, terenowy itpID: ciekawe Pojemność silnika: 2.0 - 2.0Przebieg pojazdu: fajnyDodatki: No najlepiej FT, ale zobaczymy co dostanę w tej cenie.Cena: Do 850kCoś od siebie: Hmmm.... kupię jakiegoś brum bruma SS’y: Możecie podesłać
  7. BOCHA

    Kupię auto do 820k

    Silnik 2.0 - 2.2 No tak średnio bym powiedział
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. @adus12135 mam do Ciebie pewną sprawę na pw, ale masz pełną skrzynkę.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Ciekawe czy jak pojadę nim na Podlasie to wróci w całości, czy będzie stał na ceglach.
  12. BOCHA

    [ME] LuK@S. mapping.

    A to czasem nie jest urząd z RE**M'a? Ten park jest prawie identyczny jak na pewnym serwerze który postanowił umrzeć (Soc**tyMTA) wręcz identyczny. Giełda wygląda całkiem ładnia, szkoda że jest na strefie DM ;/
  13. BOCHA

    Kupię auto do 820k

    Nie dzięki, kijowo się prowadzi. Dalej.
  14. BOCHA

    Kupię auto do 820k

    Do FT to mu strasznie dalekooooooo Gulfa nie chcę
  15. BOCHA

    Kupię auto do 820k

    Model: Jakiś sportowy ID: Trudno powiedzieć Pojemność silnika: 2.0-2.2 Przebieg pojazdu: poniżej 999999k Dodatki: FTCena: 820k + tyle za ile sprzedam węgiel Coś od siebie: No ewentualnie mogę sprzedać węgiel i zobaczymy ile będę w stanie dołożyć do tego zakupu. SS’y: Możecie dać
  16. Podobny do mojego, mało męskiego kloca.
  17. BOCHA

    Skrzynka na Lawete

    Brak fajnych tekstur, z tyłu jakąś dziura hak po wybuchu bomby atomowej. Ogólnie to słabo to wygląda, ale wiadomo praktyka czyni mistrza, pracuj dalej, a zobaczysz że następne twoje prace będę dużo lepsze. Powodzenia!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin