Skocz do zawartości

Broszko

Gracz
  • Postów

    2 005
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Broszko

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Witam, z tej strony Sergeant II z San Andreas Police Department, Wszystko zaczęło się od mobilizacji SWAT, która polegała na odpiciu radiowozu. Po przyjechaniu weszliśmy na strefę DM i od razu spotkaliśmy graczy uzbrojonych w bronie palne. Chwilę później nasz pojazd znajdował się poza strefą i dostaliśmy polecenie o wyjęciu osób, które do nas oddawały strzał. Było tam kilka osób i po wszystkim spotkaliśmy się na stacji benzynowej koło DM i wtedy zobaczyłem jak jeden z naszych wchodzi na strefę a za nim stampii i wyjmuje przeładowaną broń po czym strzeliłem go z tejzera. Wsadzając oskarżonego do radiowozu zapytałem się na kanale czy mam możliwość wsadzenia osoby i dostałem informacje od deluxe, że jeśli nie mam dowodów to mam go zostawić po czym postanowiłem go wypuścić. Po złapaniu w kajdanki dostałem informacje od prawdopodobnie Herosa, że mam go zostawić w radiowozie.
  6. Dawaj mnie elegy na serwer. Wspomnienia wracają z innego serwa
  7. Broszko

    NRG-500

    510k i zabieram
  8. Broszko

    Turismo 1.6!

    Majster ile cenisz ?
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Model: Flash ID: 46512 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 7766km, rośnie Dodatki:Full Tune bez nitra baki 75/75Cena: 500k + Coś od siebie: Wystawiam poglądowo jeśli cena mnie nie zadowoli zostaje u mnie SS’y: https://imgur.com/a/dMuGdvd
  12. Broszko

    Modele

    Widziałem je na serwerze sprawdzały się bardzo dobrze. Piękne
  13. Broszko

    Coś do 800K

    Flash 2.2 FT bez nitra, 2 kluczyki dodatkowe baki 75/75
  14. Jak wcześniej pisałem inne osoby strzelaly się A żeby mnie nie było widać wypychalem auta. A nie zabilismy wszystkich bo osób strzelajacych było 2 razy więcej i posiadali oni pistolety ak A my deagle więc 0 szans.
  15. Jaką blokadę ? Jeśli chodzi o ręczny to najpierw w waszych żeby zrobić czysta drogę ale pojazd służbowy był zbugowany po czym spuscilem ręczny i przeteleportowal się na autostrade.
  16. Kiedy spuscilem ręczny w pojazdach prywatnych i chciałem je przesunąć to wtedy wszyscy na mnie full focus
  17. Gdy zdejmowalem pojazd frakcyjny nie ale przy innych tak i kilka razy zginąłem. Gdy odbijalismy radiowóz do mnie zaczęli strzelac wtedy kiedy wsiadłem do niej.
  18. Hmmm dziwnym trafem twoi koledzy strzelali w moja stronę to nie wiem jak tego nie widzieli. Czekam na wypowiedź zarządu w tej sprawie.
  19. Pisałem, że próbowałem wypchacie wiec chyba proste, że musiałem w waszych spuścic a jak w służbowym pojezdzie spuścilem to się teleportowal i wszystko jest w logach.
  20. Witam z tej strony Police Officer II Broszko. Jako iż zostałem oskarżony pozwolę się wypowiedzieć. Cała sytuacja zaczęła się od mojego wejścia na kanał TAC, gdy już wbiłem dowiedziałem się, że osoba jedzie w stronę dm i jak już dojechałem nasz pojazd znajdował się w waszej płapce. Najpierw miało wbic na strefę DM jednostka specjalna ale było za mało osób później mieliśmy pomysł żeby skupili się na jednej osobie ale to wszystko na nic. Na całej akcji było nas jakoś 5 osób dokladnie nie pamiętam wiec mogę się pomylić. Dostaliśmy informacje od wyższych stopni, że mamy spuścic ręczny i wypchać bo inaczej jej nie odzyskamy. Sam ja próbowałem odzyskac 3 razy aż za 4 razem pojazd służbowy znajdował się w 50% w ziemi wiec postanowiłem spuścic ręczny po czym pojazd teleportowal się na autostradę (sam się zdziwiłem ) i postanowiłem wyjechać. Wiec radiowóz teleportowal się przez błąd gry.
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin