Witam, z tej strony Sergeant II z San Andreas Police Department, Wszystko zaczęło się od mobilizacji SWAT, która polegała na odpiciu radiowozu. Po przyjechaniu weszliśmy na strefę DM i od razu spotkaliśmy graczy uzbrojonych w bronie palne. Chwilę później nasz pojazd znajdował się poza strefą i dostaliśmy polecenie o wyjęciu osób, które do nas oddawały strzał. Było tam kilka osób i po wszystkim spotkaliśmy się na stacji benzynowej koło DM i wtedy zobaczyłem jak jeden z naszych wchodzi na strefę a za nim stampii i wyjmuje przeładowaną broń po czym strzeliłem go z tejzera. Wsadzając oskarżonego do radiowozu zapytałem się na kanale czy mam możliwość wsadzenia osoby i dostałem informacje od deluxe, że jeśli nie mam dowodów to mam go zostawić po czym postanowiłem go wypuścić. Po złapaniu w kajdanki dostałem informacje od prawdopodobnie Herosa, że mam go zostawić w radiowozie.