Skocz do zawartości

Doma*

Gracz
  • Postów

    245
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Doma*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nick : Domi* Coś od siebie : Pozdrawiam mame tate i rodzicow
  3. Nick:Domi* PID: 93477 Coś od siebie: Ustawiony i tak bd xd
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Doma*

    Bajo-AveniK

    jezu dzięki kc
  8. Doma*

    Bajo-AveniK

    Te okulary musze sb kupic bo nie widze siebie na tej mini liscie kc XD siema siema
  9. Doma*

    KONKRUS O HELKE

    Nick Domi*Iloość LP : 37957Ilość przegranych Godzin : 1031 godz. 42 min1031 godz. 42 min.
  10. Doma*

    Konkursik :D

    Biorę udział
  11. Doma*

    Odejście WujkaGoogle

    Ty serio odchodzisz XD moim zdaniem powinieneś nie odchodzić ;x No ale więcej czasu będziesz miał na coś innego, czyli rozmow ze mną XD No no konakt bd, teraz bd mieli jeszcze lepszy kontakt niż mieliśmy WujekGoogle[PSC] pozdo XD
  12. jezu rak a ja już podjarany ze jakies fajne auta
  13. Szybkie awanse w tej jakuzie XDXD

    https://imgur.com/a/JBmo7

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. AdiK..

      AdiK..

      Co cie to obchodzi? Jego organizacja jego sprawa komu ufa.

    3. Skipciu

      Skipciu

      napisz skargę, ty to lubisz

    4. hoopak

      hoopak

      Typowo polskie podejście - nie moja sprawa, ale się wtrącę.

    5. KOV

      KOV

      Może były v-lider pozatym to jego sprawa. 

    6. VEENQ

      VEENQ

      Skargę napisz ;)

  14. To niezle się bawisz za mój hajs XDDDD
  15. Doma*

    [S] Burrito

    Model: burito ID: 13710 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: cos 8k Dodatki: up1 up2 licznik fele malowane lpg 50 rejka 3klucze i cos tam jeszcze pewnie Cena: dawac rosądne offki Coś od siebie: auto jest fajne dość szybkie ładne i mocne SS’y: chyba kazdy wie jak wygląda burito jak nie to pokoze. // KILLER
  16. Hmm, umiecie czytać ? Licka od 10k
  17. Nazwa nieruchomości: Melina chyba ale dobra do seksu ID nieruchomości: 539 Lokalizacja: Spawn San Fierro nowy spawn koło fotoradaru Cena: Licka od 10k SS’y: Więcej SS : https://imgur.com/a/WhkUH Coś od siebie: No Domek z tego co wiem to jedyny na serwerze z bramą na kod, Idelany przez ucieczką sapd ;-D Kod zmieni XQ kiedy tylko chcesz same + Polecam zobaczyć do kiedy jest opłacony :>
  18. Doma*

    Odejście VisteR.

    ... Mówiłem Ci, masz napisać apelke i tyle, Siemano jakiś kontakt będziemy mieć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin