Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Sam robiłem wiele modelów wozów strażackich do gry Emergency 4 niektóre nawet w PL modzie ,jakbyś chciał,jakieś podwozie,zabudowę lub coś,to pisz postaram się znaleźć,chociaż w tym bałaganie to trudno KOZAK jak zawsze !
  2.  

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. mexuuu

      mexuuu

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

    3. NopeK

      NopeK

                

    4. OwOc
    5. Axidus*

      Axidus*

                              

    6. BrajaneeK
  3. Pi.....

    Pokaż swoją twarz

    Ach ta nominacja,dzięki Uwaga : Nie otwierać spoilera,WIRUS Pitkowski się wgra xD Dobrze,że przeróbki pomagają, twarz dziecięcą zrobić xDDDD
  4. Pi.....

    Pochwała na 4Ever*999

    Pochwałę na @4Ever*999 akceptuje,taki pracownik to gwiazda dla naszej frakcji. Niestety brak reakcji @Nexan mnie martwi. Po to jeździcie razem na wypadek,aby dzielić się obowiązkami,a nie jak widać na ss'ach,że siedzisz tylko w karetce. Przynajmniej mogłeś zrobić hospitalkę,jak nie chciałeś działać na miejscu wypadku. Jeśli jeszcze raz zdarzy się taki przypadek,poniesiesz tego konsekwencje.
  5. Kanał: Prywatny Nazwa kanału: Kanał PitaRatownika Czy kanał jest używany minimum 3 razy w tygodniu?: TAK Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  6. Chciałbym wszystkim podziękować,za te gratulacje. Nie mam jak każdemu napisać. Dzięki wielkie i mam nadzieję,że jakoś się spełnię na tym stanowisku. <3 

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Pi.....

    Odejście

    Trzymaj się Kruzii !
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Miałem odejść z serwerka,ale jednak się nie da. Zostaje,dla jednych dobrze,dla innych źle :P 

  15. Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. Trzymajcie się mordy ! Zamykam.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Siema, jak zdążyliście zauważyć co raz rzadziej wchodzę na serwer, jednak postanowiłem zrobić sobie dłuższą przerwę. Wymienię tutaj parę osób : - @hoopak - Dzięki za pomoc na supporcie,liderze frakcji SAMD oraz za wszelką pomoc na serwerze,powodzenia ! - @XQward @Bolek. @ZbyK.gg @DeltaRon - Dziękuje wam za danie mi szansy na supporcie,jesteście świetną ekipą,rozwijajcie jeszcze serwer ! - @Hector , @ReBelle , @Borek , @Limitless , @Nukill.wd, @RickSanchez, @Pan_Rulon , @Skipciu , @Rycha. , @SzyszeK, @TheKruzii , @TheTomson, @ciacho191, @Grabsio311, @Fantus, @Greyna.gg, @DareK., @PVK., @Wujcio_BS, @Answer , @Sosna @Cichyy @Drosiu @achiless90 @AdiK. @FoCuS* @JeriD @MajsterPan @NightMare* @RasTi @Arturek* @Kasztan* @Silny @Vesp3r @Lukasz1393 - Najlepsza i zgrana ekipa serwera 4 life ! Do zobaczenia oraz powodzenia ! To w tej frakcji wszystko się zaczęło to w niej poznałem świetnych ludzi, oraz osoby które dały mi szansę,abym został ratownikiem medycznym. Nie spodziewałem się,że kiedyś mógłbym dostać tu lidera,a jednak tak się stało,dziękuję za zaufanie ! - @Niuniek, @VEENQ , @MrZatrzymany, @s1xxu , @Pixel., @matthew*, @Spartakus @Soczek_Martyniuk @Magani. @Nexan @Bialy321 @Dudziak @_DuDuS_ @Jonnsi @krampsi123 @4Ever*999 @Rother @JoAndrzej @andegawen @Davio* @kamilwoj333 - Dzięki panowie,że mogłem was poznać oraz Ciebie @Jxliaa.kj ! Trzymajcie się ! W tej frakcji nigdy nie byłem jednak poznałem wiele świetnych osób : @CysieX @DreeY @Mikixdd @dv.exe @Kacperix3 @Orbit @NewKamilShow @Oshei*998 @michalx7*[998] @Griski67 @Iguana @Wixer @Mr_HARRY oraz inni - Cieszę się,że was mogłem poznać,trzymajcie i życzę powodzenia na serwerze jak i w życiu prywatnym! Śmieszki ! To była moja ostania frakcja...daleko w niej nie zaszedłem,ale mimo to chciałbym podziękować paru osobą : - @BuleczkaA @Avillen.kj @ChlebekK @Wiesi3k. @BregoN. @Mirek_*981 @Bojar. @Marhew @AcoreQ @TheElvis @K1CP3R @Leaner999 @DaxRell @KING3RS oraz inni - Dzięki,że was poznałem,a zarazem przepraszam zarząd,że zmarnowałem swoją szansę Trzymajcie się mordeczki ! W tej frakcji nigdy nie byłem,ale jednak parę osób poznałem,czas na ich wymienienie : - @SandPower @Baker @KubsoN*997 @CampeQ*997 @ELDOKSON @GyCeK @Garnek. @Danboss.cj @Mateo_202 @Syriusz* @Lewanek* @StiCo @zwyrtek @Guziczkos @neksi @Buraczek @SkokNaBunge @GrizLYY @Props @MajSterTHC, @TheMistrzuPL oraz inni - Cieszę się,że was mogłem poznać,trzymajcie i życzę powodzenia na serwerze jak i w życiu prywatnym! W tej frakcji miałem zaszczyt być,tutaj również poznałem parę nowych osób,czas na ich wymienienie : - @KiLLYouDeaD @Hejlo @MisticK @KeXo @DJBOOMBA @cycu69 @.MateuszDafGames. - Cieszę się,że was mogłem poznać,trzymajcie i życzę powodzenia na serwerze jak i w życiu prywatnym! Tych osób jest dużo,dużo więcej,jednak nie wszystkich idzie tak łatwo wymienić,trzymajcie się do ZOBACZENIA !
  18. Zakupię Premium+ na 30 dni :P Jednak od kogoś,bo z telefonu wysłać nie mogę,bo jeszcze co go doładuję  to płacę za nowy telefon .... Póki co nie ma jeszcze przelewu :/ 

    1. ReBelle

      ReBelle

      Odezwę się jak dostanę, jeżeli do tego czasu nie znajdziesz :)

    2. Tymin

      Tymin

      Teraz wszyscy sprzedający premium będą bogaci :D

    3. Pi.....
  19. Wielka szkoda .... ale wróć Mistrzu !
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin