Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. NRG-500 1.6 Full Tuning, Bak 50L, 2dodatkowe klucze ( razem z głównym 3 ).
  2. davio'

    Sandking 2.2

    mam 2.2FT bez nitra i up2, nie wiem czyczy sellam zalezy od ofki, lampy carrot przeb 7k
  3. Model: Turismo ID: 41301 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 5000 km ( cały czas rośnie ) Dodatki: Full Tuning z Turbo bez UP2. LPG 50 , Bak 90. Lampy/Licznik koloru malachitowegoCena: Oferty Coś od siebie: Bardzo ładne i szybkie auto( z turbo 280 ), gdy oferty mnie nie zadowolą owego pojazdu nie sprzedam  SS’y: https://imgur.com/a/AZYzLyW - SS stare  Model: NRG-500 ID: 45601  Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~ 5k Dodatki: FT, Bak 50, 3 Klucze Cena: Oferty Coś od siebie: Co tu dużo pisać, unikatowy motorek SS'y:
  4. davio'

    LOCK

    Infernus sprzedany! Dochodzi Turismo
  5. davio'

    LOCK

    nie xd moge dopłacić maksymalnie 200k ale dopiero jak będę mial kase / ewentualnie dasz na raty
  6. davio'

    LOCK

    dochodzi NRG
  7. davio'

    LOCK

    pv chodz to moze sie dogadamy
  8. davio'

    LOCK

    Ile doplacisz Dalej
  9. davio'

    LOCK

    Nie thx Trochę za malo dopłaty
  10. davio'

    LOCK

    Model: Turismo ID: 41301 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 5000 km ( cały czas rośnie ) Dodatki: Full Tuning z Turbo bez UP2. LPG 50 , Bak 90. Lampy/Licznik koloru malachitowegoCena: Oferty Coś od siebie: Bardzo ładne i szybkie auto, gdy oferty mnie nie zadowolą owego pojazdu nie sprzedam SS’y: https://imgur.com/a/AZYzLyW Model: NRG-500 ID: 45601 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~ 5k Dodatki: FT, Bak 50, 3 Klucze Cena: Oferty Coś od siebie: Co tu dużo pisać, unikatowy motorek SS'y:
  11. Nick na serwerze: @Davio|DM| Kanał: Prywatny Nazwa kanału: 2 Kanał Davia Kiedy ostatnio kanał był używany: w tym tygodniu Jak często kanał jest używany (ile razy w tygodniu, miesiącu): tygodniu okolo 5/10 razy Czy kanał ma zostać usunięty?: Nie
  12. Zapłaciłem mandat bo nie chciałem iść do paki a poszedłem bez mojej wiedzy
  13. No to Ci mówię ze nigdy nie bylem za sam wjazd na DM...
  14. Tak ale za sam wjazd na DM nie + ja nie strzałem do was bo byłem AFK.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin