Nick funkcjonariusza: Było ich kilku/kilkunastu @hoZa/ @hoZa, @ZAZ oraz jeszcze kilku funkcjonariuszy którzy mnie gonili.
Data i godzina zdarzenia: 19.05.2019 około godziny 17;30
Pełen opis sytuacji: No więc od początku, jechałem sobie w San FIero i funkcjonariusz hoza zaczął mnie gonić. Wszystko spoko, goniło mnie 6 radiowozów i postanowiłem wjechać na strefę DM. Wjechałem, lecz musiałem iść na tak zwane "ZW", więc poszedłem do domku. Gdy wróciłem zobaczyłem, że prowadzą mnie do radiowozu napisałem im, że mnie nie było przy komputerze, lecz oni odpisali że ich to nie obchodzi, ale to już mniejsza z tym. HoZa powiedział ze będzie mandat a ja nie chciałem iść do wiezienia więc postanowiłem zapłacić mandat. Zapłaciłem mandat i pobiegłem bo mój pojazd, który stał na strefie DM. Byłem obok mojego pojazdu, lecz znów musiałem iść "ZW", gdy wróciłem zobaczyłem, że ktoś strzelił mnie z paralizatora. Zapytałem się dlaczego tak się stało, odpowiedzieli mi, że mam iść do więzienia, ponieważ były tam jakieś problemy. Dodam, że nic nie było mówione o tym, że pójdę do wiezienia. Zapłaciłem mandat ponieważ, nie chciałem iść do wiezienia a nie wiedziałem o tym.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dodam, że nie są to wszystkie logi, tylko 3/4.
Ja, @Davio|DM|zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.