Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. Miałem tam pojazd wiec po niego bieglem, nigdy nie byłem jeszcze za wjad na DM po zaplaceniu mandatu
  2. Zaplacilem mandat gdyż nie bylo mowy o zadnym więzieniu, jakby byla mowa to bym nie płacił w cale. Wcześniej powinienem wiedzieć ze będę musiał iść do więzienia.
  3. Nick funkcjonariusza: Było ich kilku/kilkunastu @hoZa/ @hoZa, @ZAZ oraz jeszcze kilku funkcjonariuszy którzy mnie gonili. Data i godzina zdarzenia: 19.05.2019 około godziny 17;30 Pełen opis sytuacji: No więc od początku, jechałem sobie w San FIero i funkcjonariusz hoza zaczął mnie gonić. Wszystko spoko, goniło mnie 6 radiowozów i postanowiłem wjechać na strefę DM. Wjechałem, lecz musiałem iść na tak zwane "ZW", więc poszedłem do domku. Gdy wróciłem zobaczyłem, że prowadzą mnie do radiowozu napisałem im, że mnie nie było przy komputerze, lecz oni odpisali że ich to nie obchodzi, ale to już mniejsza z tym. HoZa powiedział ze będzie mandat a ja nie chciałem iść do wiezienia więc postanowiłem zapłacić mandat. Zapłaciłem mandat i pobiegłem bo mój pojazd, który stał na strefie DM. Byłem obok mojego pojazdu, lecz znów musiałem iść "ZW", gdy wróciłem zobaczyłem, że ktoś strzelił mnie z paralizatora. Zapytałem się dlaczego tak się stało, odpowiedzieli mi, że mam iść do więzienia, ponieważ były tam jakieś problemy. Dodam, że nic nie było mówione o tym, że pójdę do wiezienia. Zapłaciłem mandat ponieważ, nie chciałem iść do wiezienia a nie wiedziałem o tym. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dodam, że nie są to wszystkie logi, tylko 3/4. Ja, @Davio|DM|zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  4. Nazwa nieruchomości: Hotel ID nieruchomości: 200 Cena za dobę: 360 PLN Lokalizacja: SF - Queens Cena: oferty 50k + Ss'y: (parking jest większy niż na ostatnim zdjęciu tylko nie mogłem uchwycić całego) Coś od siebie: Baza idealna na organizacje posiada OGROMNY parking gdzie zmieści się dużo aut. Baza jest tania w utrzymaniu i z wyglądu potrafi zaskoczyć! Jest bardzo prestiżowa i ulokowana w najlepszym miejscu ziom SF. Nic tylko brać. Baza z dodatków posiada bankomat oraz helipad.
  5. Widzę ze nikt nie oferuję nic za sanda to moze 315?
  6. cadrona 92.5k Merit 35k Alpha 105k
  7. davio'

    Elegy 2.0

    Byku mam wlasnie 1.05kk dlugu + 570k, ale chce miec jakieś grosze na koncie
  8. davio'

    Elegy 2.0

    we no byku bo bym tam 2.2 dal / ile dodatkowych kluczy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin