Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. davio'

    @LOCK

    @MordaJakDzikTorba
  2. davio'

    Domek przy G1!

    Gdy nikt nie przebije twojej oferty to Ci sprzedam
  3. davio'

    Domek przy G1!

    Kiedy będziesz na serwerze?
  4. davio'

    Domek przy G1!

    Daj jeszcze trochę i twój
  5. davio'

    Domek przy G1!

    Nazwa nieruchomości:Domek ID nieruchomości:800 Cena za dobę: 240 PLN Lokalizacja: The Camel'S toe ( Za piramidą LV oraz przy Parkingu G1! ) Cena: 20.000 PLN do negocjacji SS’y: Coś od siebie: Cena 20.000 PLN ze względu na to, że domek jest opłacony do dwudziestego siódmego października. Lokalizacja przy parkingu g1 za piramidą LV, domek posiada dużo miejsca.
  6. davio'

    3 Flash'e

    Ten 1 to flash niebieski, cene oferuj
  7. davio'

    3 Flash'e

    Oferuj, i pisz którego chcesz
  8. davio'

    3 Flash'e

    Flash 1.8 sprzedany ( Kolor Zielony )
  9. davio'

    3 Flash'e

    Model: Flash ID: 33572 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2225 km Dodatki: UP3, felgi, spoiler, wydech, rejkaCena: Pisać offki, można też kupić all na raz Coś od siebie: SS’y: Model: Flash ID: 38511 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2660 km Dodatki: UP3, felgi, spoiler, dodatkowy kluczyk, rejkaCena: Pisać offki, można też kupić all na raz Coś od siebie: SS’y: Model: Flash ID: 39121 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 500 km Dodatki: UP3, felgi, spoiler, rejkaCena: Pisać offki, można też kupić all na raz Coś od siebie: SS’y: Ssy:
  10. davio'

    Infernus/Turismo

    Model: Infernus lub Turismo Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu:- Cena:dogadamy się Dodatki:- Coś od siebie:
  11. davio'

    Sultan Combi 2.2

    Model: Sultan ID: 7028 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 24k Dodatki: FT bez baku up2 i atrapyCena: 650.000PLN do negocjacji Coś od siebie: Podziękuje za śmieszne oferty typu 500k bo za tyle to sobie sedana kupcie. I tak cieżko bedzie. SS’y:Pozniej bo teraz nie ma mnie w domu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin