Siemka, z wielkim bólem piszę to odejście z powodów prywatnych. Na ten moment nie zapowiada się, że wrócę, ale teraz chciałbym wymienić kilka osób którym bardzo Dziękuję za grę :
@MaReCKi ~ To dzięki tobie mam takiego fajnego Flash'a, dałeś mi na niego swój pomysł a ja go wykorzystałem. Dziękuje Ci za grę, jak coś to kontakt mamy!
@Szewczyk, @Matjus @TeamForEver @Carl. @Szuszuu i @Liber ~ Dziękuje wam za pomoc w handlu oraz miło spędzony czas, jak coś to kontakt mamy To dzięki wam mam tak duży majątek
@Bialyy* ~ Oj czarny, to Ciebie jako pierwszego poznałem na platformie MTA i tak zostało, mamy kontakt Dzięki za grę, a szczególnie za odwalanko. Trzymaj się wariacie!
@xAvenes Dzięki za gierke i powodzenia w SAFD, kontakt mamy mordo
@Arbuzek453 Arbuz! Powodzenia w SAFD i podaj fejsa noo
@Grabsio311 Grabsio, to ty mi pomagałeś w sytuacjach, gdy nie miałem pomysłu na zrobienie autka, powodzenia w SAPD kontakt mamy!
@*Piatka* Oliwier dzięki za giere, kontakt mamy
@Dycha. Powodzenia w życiu prywatnym jak i w grze arkusss
@SoCz3Q Między nami było różnie, ale i tak dziękuję ci za miło spędzony czas na serwerze! Trzymaj się powodzenia w życiu prywatnym
@YankeeS YankeeS to generalnie dobre rapsy robi
@PeQe*997 Tfuj stary pijany! PeQe dzieki za naloty na jakuze i ogólnie za giere, powodzenia w życiu prywatnym pekuwa*997
@TheArasik*998 Powodzenia na randze mordko, trzymaj się i dzięki za miło spędzony czas na serwerze.
@QWEeerty* i @Dekoder powodzenia w gierce i szczególnie w nabijaniu respektu na DM! Trzymajcie się mordy
@K4RBON Powodzenia w nowym projekcie FT, i dorób klucze do zetełki pls
@Norkovskyy Te przejeżdżanie 50razy przez bramki haha, powodzena!
@PUTEK* Oj puciu, kontakt mamy i we odpalaj haksy i gramy w csa!
@4luso Powodzenia Luso! Kontakt mamy mordzix
@Shaane.* Szejn.cj powodzenia w SAPDach, i ogólnie w życiu prywatnym
@Maczeta|DM| @Nexe|FF| @Mush @Terrorysta ~ Dzięki mordy za giere, a szczególnie szczelanko na dm!
@**GameOnes**|JB| Powodzenia "handlarzu" w gierce, kontakt mamy
@_GuteK_ Kozak osóbka! Powodzenia w życiu prywatnym guciu
@UstawionY Czymaj sie ustawiona! Podaj fejsa na priv
@S.h.a.k.o.w.y Czymaj się szczakowy! Powodzenia w życiu priv!
Przepraszam osoby, których nie wymieniłem, jest was po prostu za dużo! Dziękuję wam za grę! Powodzenia wszystkim!