Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. Sultan Combi 2.2FT bez up2 baku i atrapy? 7k ID lampy ICE Buffalo 2.2 FT bez atrapy up3 wykrywacza rejki cb i chyba tyle. LPG50 Bak90
  2. davio'

    Auto do 760k

    Sultan Combi 2.2FT bez up2 baku i atrapy? 7k ID lampy ICE Buffalo 2.2 FT bez atrapy up3 wykrywacza rejki cb i chyba tyle. LPG50 Bak90
  3. Model: SandKing ID:3864 - 6 na serwerze Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: 68k ponad Dodatki: 2.2 Full Tune 3 klucze, Bak 75 oraz LPG 75, Lampy Czerwone Cena: 620.000PLN do negocjacji Coś od siebie: Kozak autko do odwalania oraz dobre do v-maxu SS’y:
  4. davio'

    Lock

    LandStalker sprzedany, został SandKing
  5. davio'

    Telefon

    Huawei P8 LITE
  6. Siemka, z wielkim bólem piszę to odejście z powodów prywatnych. Na ten moment nie zapowiada się, że wrócę, ale teraz chciałbym wymienić kilka osób którym bardzo Dziękuję za grę : @MaReCKi ~ To dzięki tobie mam takiego fajnego Flash'a, dałeś mi na niego swój pomysł a ja go wykorzystałem. Dziękuje Ci za grę, jak coś to kontakt mamy! @Szewczyk, @Matjus @TeamForEver @Carl. @Szuszuu i @Liber ~ Dziękuje wam za pomoc w handlu oraz miło spędzony czas, jak coś to kontakt mamy To dzięki wam mam tak duży majątek @Bialyy* ~ Oj czarny, to Ciebie jako pierwszego poznałem na platformie MTA i tak zostało, mamy kontakt Dzięki za grę, a szczególnie za odwalanko. Trzymaj się wariacie! @xAvenes Dzięki za gierke i powodzenia w SAFD, kontakt mamy mordo @Arbuzek453 Arbuz! Powodzenia w SAFD i podaj fejsa noo @Grabsio311 Grabsio, to ty mi pomagałeś w sytuacjach, gdy nie miałem pomysłu na zrobienie autka, powodzenia w SAPD kontakt mamy! @*Piatka* Oliwier dzięki za giere, kontakt mamy @Dycha. Powodzenia w życiu prywatnym jak i w grze arkusss @SoCz3Q Między nami było różnie, ale i tak dziękuję ci za miło spędzony czas na serwerze! Trzymaj się powodzenia w życiu prywatnym @YankeeS YankeeS to generalnie dobre rapsy robi @PeQe*997 Tfuj stary pijany! PeQe dzieki za naloty na jakuze i ogólnie za giere, powodzenia w życiu prywatnym pekuwa*997 @TheArasik*998 Powodzenia na randze mordko, trzymaj się i dzięki za miło spędzony czas na serwerze. @QWEeerty* i @Dekoder powodzenia w gierce i szczególnie w nabijaniu respektu na DM! Trzymajcie się mordy @K4RBON Powodzenia w nowym projekcie FT, i dorób klucze do zetełki pls @Norkovskyy Te przejeżdżanie 50razy przez bramki haha, powodzena! @PUTEK* Oj puciu, kontakt mamy i we odpalaj haksy i gramy w csa! @4luso Powodzenia Luso! Kontakt mamy mordzix @Shaane.* Szejn.cj powodzenia w SAPDach, i ogólnie w życiu prywatnym @Maczeta|DM| @Nexe|FF| @Mush @Terrorysta ~ Dzięki mordy za giere, a szczególnie szczelanko na dm! @**GameOnes**|JB| Powodzenia "handlarzu" w gierce, kontakt mamy @_GuteK_ Kozak osóbka! Powodzenia w życiu prywatnym guciu @UstawionY Czymaj sie ustawiona! Podaj fejsa na priv @S.h.a.k.o.w.y Czymaj się szczakowy! Powodzenia w życiu priv! Przepraszam osoby, których nie wymieniłem, jest was po prostu za dużo! Dziękuję wam za grę! Powodzenia wszystkim!
  7. davio'

    Trzymajcie się

    Siema szczakowy, chyba pora też i na mnie
  8. Sandking 2.2 Prawie FT, doplacam 60k
  9. davio'

    tune market

    Jaki vmax, ma.upy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin