Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. davio'

    Coś do 4.8kk

    Model: - Pojemność silnika: 1.2 - 2.4 Przebieg pojazdu: - Cena: od 25k do 4.8kk Dodatki: - Coś od siebie: Kupię auta do kolekcji oraz na handel więc skupuje po cenach niższych niż rynkowe.
  3. davio'

    LOCK

    zostane przy 350 kumplu
  4. davio'

    Rancher Long

    Model: Rancher Long Pojemność silnika: 1.4 - 2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: Dogadamy się Dodatki: bez znaczenia, ale chce bez nitra Coś od siebie: Jestem w stanie dużo zaoferować
  5. Rancher Long sprzedany dla @Alpaka* zostaję Infernus
  6. spoko start, dalejj zobaczymy jakie będą oferty dalsze, jak na ten moment to dalej
  7. Model: Infernus ID: 57739 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 25km Dodatki: BrakCena: Rozsądne oferty Coś od siebie: Gdy cena mi się nie spodoba pojazdu nie sprzedam, wystawiam aby zobaczyć oferty. SS’y:
  8. @Moskva. skoro twoim zdaniem 4CarDealer to dno to dlaczego piszesz podanie 

    1. Cyp000

      Cyp000

      Uguem to @Moskva. korepetycje chyba u cb biore  to mnie nauczysz takich kox podan pisac xddddd

    2. kubociak

      kubociak

      Zacytujmy jego wypowiedz ;D 

      Na komisie można zakupić auta wysokiej jak i niskiej klasy. Auta są różnorodne, a ceny nie są wcale takie duże. Można powiedzieć że niektóre auta można kupić taniej w komisie niz na giełdzie. 

      Smieszny supporcik z 4car sie odzywa... To ty sam zawyzasz na tym komisie xd owszem "czasami są tansze" ale to musi być chyba szczesliwy dzien 4car xD I ogólnie co na temat komisu

      - Jester Davia 2.0 FT Bez Nitra baku-660k

      - Jester Venix 2.2FT Bez Nitra baku szyb atrapy i czegoś jeszcze - 680k

      (widzialem dzis na giełdzie)

      Śmieszne jest to co ty wlasnie uswiadamiasz gracza, dlaczego ja sie dziwie że komis stoi pusty a pracownicy z komisow sprzedawaja pojazdy na gieldach. Bo 4Car to dno ;)

      Ceny wcale nie takie duże xd

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Zapraszam do składania podań!

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin